Modelka plus size chce pozwać Future'a za politykę "żadnych grubasów w klubie"

Zobacz również:Travis nie był pierwszy - oto 5 gier, w których wystąpili raperzy
fjuczergl.jpg

Twórca The WIZRD wyczarował sobie właśnie spore problemy prawne. Jeśli oskarżenia okażą się zasadne, Future zrobił sobie bardzo czarny PR.

Ostatnio w rapie i dookoła niego robi się coraz głośniej o wszelkiej maści dyskryminacji (tu szczególnie polecamy tekst red. Filipa Kalinowskiego). Przypadek Future'a może się odbić sporym echem. Znana kanadyjska modelka plus size Naomi Chaput, która na Instagramie ukrywa się pod nickiem @na0__, korzystając z okazji pobytu w Miami postanowiła wybrać się na wieczorny event sygnowany nazwiskiem Future'a. Kiedy była już w drodze do klubu, promotor aranżujący jej uczestnictwo w imprezie poinformował, że może zawracać: Future asked for no fatties. Modelka nie odpuściła sprawy i natychmiast zaczęła nagrywać Instastories, w których opisywała całe zajście.

Just got news that this is true that Future said ‘No fatties in the club’ and he has all the rights to do so in Miami - mówiła Naomi, kontynuując doszukiwania się przyczyn takiego stanu rzeczy: This is just a regular club so I’m just trying to understand really why this is a thing. Why is he allowed to put those rules in place? The discrimination is insane to me.

Jak wynika ze screenów z prywatnej rozmowy kłócącej się dwójki, Future odżegnuje się od stawianych mu zarzutów i nazywa Naomi kłamcą: U condone accusing the wrong person and lying.. that's evil! Spread the truth next time when u falsely accuse someone! Your call.

📷

Prawda prędzej czy później wyjdzie na jaw, bo dyskryminowana modelka zatrudniła już sztab prawników, aby sytuację wyjaśnić. To może być początek poważnej afery, bo amerykańskie społeczeństwo jest wyczulone na dyskryminację. Będziemy trzymać rękę na pulsie i informować o postępach w sprawie.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play