Nadchodzi „Elementary School Dropout”? Córka Kanye Westa zapowiada solowy album

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
maxresdefault.jpg
Fot. ¥$, Ye, Ty Dolla $ign - Talking / Once Again (feat. North West)

Ale trudno powiedzieć, czy traktować te zapowiedzi na poważnie.

Jeśli akurat nie trolluje matki, celebrytki z reality show, to rapuje u ojca – pisaliśmy niedawno o North West, której kariera w ostatnich tygodniach mocno przyspieszyła. 10-latka znana dotychczas głównie z TikToka pojawiła się na listening party Vultures, gdzie zagrała wspólny kawałek z swoim ojcem – Kanye Westem. It’s your bestie, Miss, Miss Westie – ten wers zna już chyba każdy. Czy teraz przyszedł czas na całą płytę?

W nocy z niedzieli na poniedziałek w Phoenix odbyła się impreza poświęcona drugiej części Vultures, podczas której Kanye znów oddał kawałek sceny swojej córce. Z relacji słuchaczy wynika, że North West skorzystała z tej okazji, ogłaszając pracę nad solowym albumem – Elementary School Dropout, który miałby nawiązywać do debiutu Ye. Trudno jednak traktować te doniesienia na poważnie. Może teraz collab z Adonisem – śmiał się jeden z internautów, nawiązując do rapowej przygody syna Drake’a.

To tylko żart czy coś poważniejszego? Cóż, pożyjemy, zobaczymy.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!