Nowa część klasyka! ,,Diabeł ubiera się u Prady” doczeka się kontynuacji

the-devil-wears-prada-blogroll-1720482603319.jpg
Fot. Scena z filmu The Devil Wears Prada

Po 15 latach od premiery pierwszej części dowiedzieliśmy się, że Disney i oryginalni twórcy pracują nad kontynuacją.

Anne Hathaway do niedawna twierdziła, że wątpi w powstanie sequelu, wygląda jednak na to, że sytuacja się zmieniła. Aline Brosh McKeena, czyli scenarzystka filmu Diabeł ubiera się u Prady, pracuje nad kontynuacją. Druga część kwestią czasu? Wszystko na to wskazuje, teraz czekamy na dokładniejsze informacje.

Wskrzesić klasyka

Od premiery pierwszej części, która podbiła serca widzów na całym świecie, mija w tym roku 18 lat. O jej sukcesie świadczy spora liczba wyróżnień, w tym zdobyty Złoty Glob i nominacja do Oscara za kultową już rolę Meryl Streep. Produkcja przy niewielkim, bo 35-cio milionowym budżecie, zarobiła ponad 320 milionów dolarów.

FIlm był ekranizacją powieści Lauren Weisberger z 2003 roku, o czym zatem będzie kontynuacja? Dowiemy się zapewne niedługo, prace nad kontynuacją są na bardzo wczesnym etapie. Niedługo też powinniśmy poznać obsadę. Mówi się, że zarówno reżyser oryginału David Frankel, jak i główna gwiazda jedynki Meryl Streep prowadzą już rozmowy.

Nie tylko Diabeł powraca, duch również

To dobry rok dla fanów klasyków. Poza Diabeł ubiera się u Prady w najbliższym czasie możemy spodziewać się też nowej odsłony Beetlejuice, czyli czarnej komedii z lat 80. 6 września w polskich kinach zagości Beetlejuice Beetlejuice, które powraca po, uwaga… 26 latach.

Sprawdź także:

18 filmów i seriali postapo, które trzeba znać (część 1)

Odcinki długości filmów. Co wiemy o piątym sezonie „Stranger Things”?

Technoturystyka: jak zrobić rave'y na łonie natury (REPORTAŻ)

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz