Nowości Netfliksa w styczniu: nowy sezon „Sexify” i pierwszy polski reality show

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
Sexify / Netflix
Sexify / Netflix

Pierwszy miesiąc 2023 na platformie streamingowej będzie stał przede wszystkim pod znakiem lekkostrawnej rozrywki. I nie jest to żaden przytyk.

Zacznijmy od krajowych produkcji. Z dużym prawdopodobieństwem na wiele dni rankingi oglądalności zdominuje drugi sezon Sexify (11.01). Pod koniec miesiąca w bibliotece serwisu zadebiutuje z kolei pierwszy reality show rodzimej produkcji – polską odsłonę Love Never Lies (25.01) poprowadzi Maja Bohosiewicz.

Co jeszcze czeka nas w sekcji serialowej? 2 sezon Wikingowie: Valhalla (12.01) oraz Różowe lata 90. (19.01) – sequel kultowych Różowych lat 70., które były trampoliną do kariery dla Ashtona Kutchera i Mili Kunis. Z premierowymi epizodami powrócą też m.in. Sky Rojo (13.01) oraz Ginny & Georgia (5.01).

W kwestii filmów pełnometrażowych faworyt jest oczywisty – Bielmo (6.01) to wyreżyserowany przez Scotta Coopera kryminał z Christianem Balem w roli głównej. Uwielbiany aktor wcieli się w postać detektywa, który w pierwszej połowie XIX wieku musi zmierzyć się z falą morderstw, do których dochodzi w murach akademii dla kadetów w West Point.

Ciekawie wygląda też oferta dokumentalna. Madoff: Potwór z Wall Street (4 stycznia) przyjrzy się się życiu Berniego Madoffa – jednego z największych oszustów finansowych w dziejach USA. Pamela: Historia miłosna (31.01) to z kolei inne spojrzenie na Pamelę Anderson – symbol seksu lat 90. Więcej tytułów, które pojawią się niedługo na platformie znajdziecie poniżej:

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
W muzycznym świecie szuka ciekawych dźwięków, ale też wyróżniających się idei – niezależnie od gatunku. Bo najważniejszy jest dla niego ludzki aspekt sztuki. Zajmuje się także kulturą internetu i zajawkami, które można określić jako nerdowskie. Wcześniej jego teksty publikowały m.in. „Aktivist”, „K Mag”, Poptown czy „Art & Business”.