Nowy album Kaza Bałagane ukaże się jesienią, Undadasea - w sierpniu, wrześniu albo... grudniu

Zobacz również:6 polskich raperów, którzy naprawdę sporo klną w swoich tekstach
Kaz.jpeg

Po wielu tygodniach meteorologicznych rozczarowań nad Polskę nadciągnęła fala upałów, a zaraz zrobi się tu jeszcze goręcej. Odpowiedzialni będą za to Kaz Bałagane i gdyński kolektyw – Undadasea, którzy zagęszczają ruchy w temacie przygotowywanych wydawnictw.

Jacky zdążył przyzwyczaić nas do tego, że co roku dostarcza świeży materiał. Z każdym dniem, jaki mija od czasu Polski Gotówkowej nasze apetyty więc rosną. Zwłaszcza, że on nie wychodzi z formy jak Wilku, co sygnalizowaliśmy w tej recenzji sprzed ośmiu miesięcy. Od czasu albumu nagranego we współpracy z APmg - dostarczył cztery solowe single: Niepokoje, 40 i 4, Zegar i Fortaleza. Grunt pod premierę został odpowiednio przygotowany, preorder ma ruszyć wraz z kolejnym klipem.

11759451331625705171913488052405099369143397n.png

Nam udało się ustalić, że krążek ujrzy światło dzienne w okolicach października, a zanim to nastąpi - zostaną puszczone jeszcze cztery numery. Macie więc wystarczająco dużo czasu, żeby - na przykład - nadrobić nasz wywiad z Kazem, podsumowujący Polskę Gotówkową.

Za sprawą plażowych nielegali UNDAGROUND Damarade - Unda wypracowała sobie status jednego z najbardziej odświeżających zjawisk drugiego obiegu na naszej scenie. A kiedy sądziliśmy, że nie możemy kibicować im bardziej - wjechali z Hot16Challenge2, gorącym jak Costa del Sol albo nasza Jurata. Nie musimy więc tłumaczyć, że - szykowany przez ekipę - mixtape Da Groovement jest czymś, czego wypatrujemy z dużą niecierpliwością. Drop powinien nastąpić lada moment. Jest teaser wraz z informacją o potencjalnych datach i straszą nas co prawda grudniem, ale zdroworozsądkowo obstawiamy prędzej sierpień lub wrzesień.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.