Nowy singiel EKIPY. Czy padną kolejne rekordy?

Zobacz również:Nie bójcie się, Ekipa nie zabierze wam rapu (FELIETON)
Ekipa.jpg

Rapowe przedsięwzięcie Ekipy Friza budzi ogromne emocje, co widać w sekcjach komentarzy, popularnych dyskontach czy na YouTube. I nic nie zapowiada końca tego szaleństwa. Właśnie ukazał się kolejny numer popularnych youtuberów, a cały album już w czerwcu.

Niezależnie od opinii na temat muzycznych poczynań EKIPY - trudno zaprzeczyć, że mamy do czynienia z fenomenem. Pierwszy singiel, zapowiadający płytę SEZON 3 w ciągu doby wykręcił 3.7 miliona wyświetleń, a po pięciu dniach dobił do 13 milionów, bijąc rekordowy wynik Sylwestra Wardęgi i jego psa pająka. W tym momencie 3KIPA dobija do 50 baniek...

Miesiąc później przyszedł czas na ZAEBYŚCIE z Qrym na feacie i znowu było wysoko. Po pierwszych 10 minutach od momentu publikacji - licznik wskazywał 350 tysięcy wyświetleń. Obecnie - prawie 15 milionów. Można mieć więc poczucie graniczące z pewnością, że CHILL również okaże się zasięgowym sukcesem.

Piosenka stanowi trzecią zapowiedź materiału, który ujrzy światło dzienne w czerwcu. Preorder trwa tutaj. Czy istnieje zagrożenie, że tym sposobem Ekipa zabierze wam rap? Na to pytanie odpowiadał u nas w swoim felietonie Jacek Sobczyński.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.