Obsada ”American Pie” planuje zrobić kolejny sequel komedii

american pie.jpg

Informację potwierdziła Tara Reid, która wcieliła się w Vicky Lathum w filmie z 1999 roku, kontynuacji American Pie 2 dwa lata później i American Reunion w 2012 roku.

W wywiadzie dla magazynu Closer aktorka przyznała, że wszyscy z członków obsady chcieliby pojawić się w nowej odsłonie American Pie, a rozmowy na ten temat trwają od dłuższego czasu. Widziałam się z reżyserami, którzy zapewnili, że to się wydarzy. Trudno jest dostosować harmonogram tak, żeby pasował wszystkim - powiedziała w rozmowie z tygodnikiem OK!. W tym samym wywiadzie Reid przyznała, że cały czas liczy na Oscara i ćwiczyła nawet swoje przemówienie, gdyby odebrała statuetkę.

Do tej pory filmowa seria doczekała się dziewięciu części, z czego w ośmiu pojawili się aktorzy znani z pierwszej części. W American Pie 2 grupa przyjaciół organizuje wakacyjną imprezę. Kolejna odsłona to ślub Jima Levensteina i Michelle Flaherty. W American Pie: Wakacje młodszy brat Steve’a Stiflera zostaje wysłany na obóz letni. W późniejszych częściach przenieśliśmy się jeszcze na studencki kampus, do college’u z wyzwaniami od bractwa Beta, a w końcu - na zjazd absolwentów, gdzie bohaterowie opowiadają o swoich rodzinach i sukcesach zawodowych. Nadal z tym samym, sprośnym poczuciem humoru.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.