„Jackass” powraca! Pierwszy trailer nowego filmu to czyste szaleństwo

Zobacz również:Piłkarskie kino na barkach Maradony
Jackass
https://youtu.be/FNq-QT2Jpng

Koktajl z potu, wyrywanie zęba za pomocą ruszającego samochodu, kąpiele w odchodach. Można było odmówić chłopakom rozsądku i inteligencji, ale na pewno nie inwencji twórczej - pisaliśmy kiedyś o Johnnym Knoxville'u i reszcie ekipy. I nic się w tym temacie nie zmieniło. Na to wskazuje przynajmniej zwiastun produkcji Jackass Forever.

Na przełomie lat 90. i 00. zrewolucjonizowali format programów typu reality show, wyprzedzając czasy youtubowych pranków. Knoxville, Steve-O czy Chris Pontius stworzyli movement, robiąc rzeczy, których nie powinno się próbować w domu. Naszą selekcję ich najbardziej ikonicznych popisów znajdziecie tutaj. Wkrótce prawdopodobnie trzeba będzie ją zaktualizować, ponieważ jedenaście lat po Jackass 3D i osiem lat po Jackass Presents: Bad Grandpa na ekrany kin trafi kolejny pełny metraż sygnowany kultową nazwą.

Wywrotowi kaskaderzy to obecnie panowie koło pięćdziesiątki, ale nie brakuje im wigoru. Będą więc eksplozje i akcje z dziką zwierzyną. Będzie też niemal cały skład - z wyjątkiem Ryana Dunna, który przed dekadę zginął w wypadku samochodowym i Bama Margery, wykluczonego z realizacji filmu. Pojawią się natomiast nowe postacie. I tutaj hit. W trailerze widzimy Machine Gun Kelly'ego, Tylera i Erica Andre!

Światową premierę Jackass Forever zaplanowano na 22 października.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.