Obsuwa płyty Belmondo. Poznaliśmy nową datę premiery „H.A.U.”

Zobacz również:Belmondo wraca do żywych? Mamy wspólny numer z The Gist i Kubą Knapem oraz zapowiedź płyty
belmondziarz.png

- W imieniu zarządu Poppyn zechciałbym podziękować wszystkim preorderowcom oraz osobom, czekającym na premierę płyty Hustle As Usual - za cierpliwość i wyrozumiałość albowiem wjeżdża piąte koło u deskorolki, czyli obsuwa. Jako, że chcemy, by płyta była jak najlepsza, a żyjemy w dobie COVID-u, dajcie nam jeszcze chwilę - prosi Młody G w youtubowym oświadczeniu.

O tym solowym krążku Tytusa mówi się od dłuższego czasu. Początkowo wydawnictwo miało mieć formę mixtape'u, ale ostatecznie stanęło na EP-ce. - Jestem zwolennikiem kondensowania treści. Zamiast niepotrzebnych zapchajdziur, wjeżdżamy z samymi bombami atomowymi - tłumaczył raper pod koniec października. Wtedy też poznaliśmy pierwsze szczegóły materiału, który miał przynieść kontynuację Gnocchi, makaroniarzenie, beat na samplu z Mariana Lichtmana czy numer w staroszkolnej stylistyce. Miał też ujrzeć światło dzienne do konca roku.

Kolejne miesiące przyniosły single - Pappardelle all’arrabbiata oraz Te tereny i nowy termin dropu, ustalony na 20 kwietnia. Teraz wiadomo już, że nie zostanie on utrzymany. W poniższym filmiku Belmondo mówi o końcu maja lub początku czerwca. Na stronie z przedsprzedażą H.A.U. EP można znaleźć informację o 21 maja.

Już mniejsza o te kilka tygodni w jedną lub drogą stronę. Żeby tylko nie skończyło się jak z tą płytą, którą zamówili wszyscy...

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.