Ostatni koncert Quebonafide jednak się odbędzie?!

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Quebonafide
SpontanProductions

Pożegnanie Quebo ze sceną to niekończąca się opowieść. Ledwo co w serwisach streamingowych opublikowany został utwór Sniffing Gas, a emerytowany (?) raper wrócił do pomysłu – obiecanego wcześniej – występu na żywo, który miałby spuentować jego karierę.

Jak na kogoś, kto jeszcze w maju zamykał domniemania dotyczące muzycznej przyszłości, Kuba wciąż wywołuje wokół siebie sporo szumu. Zdążył więc od tamtego czasu dogadać się z Latwogang w temacie prawie oficjalnego teledysku do numeru z Omega Sapienem...

...następnie dał zielone światło Lil Kononowi, który skompilował Dla Fanów Galaktyki Mixtape; teraz Sniffing Gas pojawiło się w streamingach, a niedługo później następił powrót do koncepcji, żeby jednak zrobić ten The Last Dance przed publicznością.

Na razie brak jakichkolwiek szczegółów, ale wszyscy, którzy pamiętają jego musical sci-fi z trasy Psycho Relations z pewnością trzymają kciuki za – co najmniej – powtórkę. Swoją drogą – sprawdźcie nasz materiał o tamtym tournée. Opowiedzieli o nim wówczas Grzegorz Jarzyna (reżyseria/scenariusz) i Anna Axer-Fijałkowska (kostiumy/charakteryzacja).

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.