Pierwsze muzyczne prezenty już są! Tyler, The Creator z dwoma nowymi numerami

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
tylerfb.jpg

To będą dobre święta, a przynajmniej dobrze się rozpoczynają. Twórca jednego z najlepszych zagranicznych albumów 2019 roku właśnie zaskoczył nas dwoma nowymi piosenkami.

Dobre wieści! W ciągu najbliższych kilku dni spodziewamy się wysypu niezapowiedzianej muzyki, a zabawa zaczyna się właśnie teraz. Na YouTube'owym kanale Tylera, The Creatora pojawiły się dwa niepublikowane wcześniej tracki. Jeden z nich to odrzut z obsypanego świetnymi recenzjami Igora (naszą znajdziecie tutaj), a drugi to luźny rapowy kawałek.

BEST INTEREST powstało podczas sesji nagraniowych do najnowszego wydawnictwa Tylera, ale ten, jak sam twierdzi, nigdy nie dokończył piosenki. Podczas jednej z wycieczek na łono natury poprosił swojego kompana, żeby zaczął go nagrywać – i tak powstał luźny teledysk. Didn't want it to sit on a hard-drive. Filmed with no music, with hopes that it would sync up, a success! – napisał w opisie na YouTube.

Drugi numer to z kolei GROUP B – rapowy kawałek, w którym usłyszymy Tylera na beacie z soulowym samplem. Moglibyśmy opisać ten numer obszerniej, ale pokusił się o to sam twórca na Twitterze, pisząc: group b hard ni**a sheesh Teksty do obu piosenek znajdziecie pod filmikami, a my póki co wracamy cieszyć się wczesnymi prezentami.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.