Poznaliśmy oficjalną datę premiery Matrix 4. Film wejdzie do kin tego samego dnia co nowy John Wick

Zobacz również:Gwiazda How I Met Your Mother dołączyła do obsady Matrix 4
Matrix.jpg

Na tę wiadomość czekaliśmy od 2011 roku, kiedy po raz pierwszy świat obiegły plotki sugerujące, że kontynuacja wizjonerskiej trylogii może rzeczywiście powstać. Warner Bros. zaplanowało premierę nowego Matriksa na 21 maja 2021 roku. Proponujemy obwołać ten dzień Dniem Keanu Reevesa!

Wiele było rozmaitych pogłosek, ale ostatecznie Keanu powróci w roli Neo za półtora roku. Na ekranie towarzyszyć mu będzie Carrie-Anne Moss jako Trinity. Mieliśmy pewne wątpliwości, czy jest sens ponownie wrzucać czerwoną pigułkę, ale zajawka kipi gęsta. W końcu pierwszy Matrix to jeden z filmów naszego życia.

A co jest lepsze od jednego filmu z Keanu Reevesem? Dwa filmy z Keanu Reevesem! Wiedzą o tym włodarze Warner Bros., dlatego 21 maja 2021 roku postanowili zafundować widzom minimaraton z 55-letnim aktorem. Tego dnia do kin trafi także John Wick 4.

Na tym nie koniec gorących newsów ze strony wytwórni. Daty premiery zostaje póki co pozbawiona live-action wersja Akiry w reżyserii Taiki Waititiego. Ponoć wynika to z tego, że Nowozelandczyk nakręci najpierw Thor: Love and Thunder. O kilka miesięcy przyspieszono z kolei premierę nowego Mortal Kombat - z 5 marca 2021 roku na 15 stycznia 2021 roku. Dłużej trzeba będzie poczekać na Flasha - do 1 lipca 2022 roku.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.