PRO8L3M żegna obie części „Art Brut” na wyjątkowym koncercie

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
PRO8L3M
fot. Piotr Pytel

Nie w domach z betonu, a na sporym obiekcie. Oskar i Steez zaprezentują materiał ze swoich dwóch najpopularniejszych wydawnictw w zupełnie nowej odsłonie.

Pierwszy Art Brut, według nas najlepsza płyta poprzedniej dekady, to rapowy fenomen z inwencją korzystający z dziedzictwa polskiej muzyki lat 80. Jego wydany w zeszłym roku sequel to kontynuacja tej drogi oraz ogromny komercyjny sukces – status platyny i dwutygodniowe panowanie na szczycie OLiS-u. Teraz PRO8L3M chce spektakularnie zamknąć ten etap.

18 grudnia na warszawskim Torwarze Oskar i Steez pożegnają się z oboma projektami Art Brut i zrobią to w spektakularnym stylu. Na scenie razem z nimi pojawią się bowiem Martyna Jakubowicz, Majka Jeżowska, Wanda i Banda, którzy odtworzą fragmenty swoich przebojów użytych na obu płytach. Gościnnie pojawi się także Artur Rojek.

Całe show ozdobi także widowiskowa scenografia. Tego wieczoru pojawi się także FUZI – francuski artysta i tatuator, który stworzył okładki do Art Brut 1 oraz Art Brut 2. Na scenie pojawi się by… wytatuować zwycięzcę lub zwyciężczynie konkursu, który niedługo zostanie ogłoszony. Wstępem do koncertu będzie z kolei warm-up set DJ-a Anusza, który będzie hołdem dla Andrzeja Zauchy.

W skrócie: Będzie się działo. Widzimy się 18 grudnia na Torwarze. Więcej informacji na temat tego wydarzenia znajdziecie tutaj.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.