Rasmentalism zapowiada nową płytę! Poznaliśmy tytuł, datę premiery oraz... wytwórnię

Zobacz również:To jest 16 polskich rap-kawałków o sneakersach: idziemy za śladami butów m.in. Żaby, Włodiego czy TDF-a
Rasmentalism-1.jpg
fot. Ania Bystrowska

Wczoraj wieczorem dostaliśmy ze strony Rasmentalism enigmatyczny teaser, dzisiaj mamy już konkret. Ras i MentXXL wracają z piątym oficjalnym wydawnictwem. Ta premiera przynosi znaczące zmiany dla zespołu.

Pod koniec stycznia miną dwa lata, odkąd światło dzienne ujrzało Tango. Naszą - pisaną na gorąco - recenzję znajdziecie tutaj.

Można było przypuszczać, że do czasu tej rocznicy zdąży ukazać się nowy materiał duetu. Tak się jednak nie stało.

I chociaż na piąty legalny (he he) Rasmentalism przyjdzie poczekać jeszcze okrągłe osiemdziesiąt dni, to przynajmniej wiadomo, na czym stoimy. Ras i Ment XXL odsłonili pierwsze karty, dotyczące nadchodzącego albumu.

Tytuł? Geniusz. Data premiery? 27 marca 2020 roku. Label? No i tutaj największa niespodzianka - po siedmiu latach chłopaki żegnają się z Asfalt Records, a ich kolejny tytuł wyjdzie nakładem Sony Music Poland.

Nie będziemy ściemniać - już w zestawieniu Oto 14 polskich rapowych płyt, na których premiery szczególnie czekamy zdradziliśmy, że słyszeliśmy pierwsze wersje utworów i - cytując koleżkę Pawła Jumpera - jest wysoko. Szykujcie się na spore zmiany w produkcji, mniej Flirtini - więcej 1985 i bardzo mocne występy gościnne...

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.