Rick i Morty wrócili! Za nami premiera specjalnego odcinka przygotowanego przez japońskich animatorów

Zobacz również:Za 10 dolarów zostaniesz bohaterem nowego sezonu Rick and Morty! Jak to zrobić?
Rick.jpg

Fani serialu Justina Roilanda i Dana Harmona od miesięcy liczą na rychłe dokończenie czwartego sezonu, ale na razie musi wystarczyć im 5-minutowy epizod, który pojawił się w weekend. To jednak nie żaden ochłap, a wyjątkowa produkcja, w którą zaangażowano ekipę Studia Deen z Tokio.

Nie mamy zamiaru ukrywać rozczarowania spowodowanego przeciągającym się oczekiwaniem na kolejne odcinki Rick and Morty, ale jak się nie ma, co się lubi, to się lubi, co się ma. Trzeba przy tym przyznać, że Adult Swim zaprezentowało w weekend rzeczywiście nietuzinkową odsłonę naszej ulubionej kreskówki. Dostaliśmy mianowicie webisode od twórców takich animacji jak Rurouni Kenshin czy Ranma ½, stanowiący nawiązanie do mangi Lone Wolf and Cub.

Prace nad Samurai & Shogun trwały podobno ponad rok i zaangażowana w nie była m.in. Maki Terashima-Furuta (Ghost in the Shell, Kill Bill), która pełni tutaj rolę producentki wykonawczej.

Ten samurajski special to kontynuacja tradycji webisodów Ricka i Morty'ego. Wcześniej światło dzienne ujrzała plastelinowa seria The Non-Canonical Adventures oraz Bushworld Adventures, czyli najdziwniejsza rzecz ever z uniwersum stworzonego przez Justina Roilanda i Dana Harmona. Jeżeli ktoś dotąd nie miał przyjemności, to radzimy zachować ostrożność - bad trip gwarantowany.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.