Rozpoczynamy odliczanie do „Utopii”. Już jutro nowość muzyczna od Travisa Scotta!

Zobacz również:Travis Scott przygotowuje album z Kid Cudim? Na pewno nagrał numer do nowego filmu Nolana
Travis Scott
fot. Rich Fury/Getty Images

Raper podzielił się dobrą wiadomością na Instagramie, dodając komiksowe, czarno-białe zdjęcie.

Zapewne 5 listopada otrzymamy zapowiedź Utopii. Travis Scott po raz pierwszy podzielił się informacją o kolejnej płycie latem zeszłego roku. Data wyczekiwanego follow-upu do Astroworld nadal pozostaje tajemnicą, choć raper zapewnił, że będzie miał premierę jeszcze w tym roku. W wywiadzie dla CR Men raper zdradził, że płyta koncentruje się na tym, co jego zdaniem jest kluczowymi elementami utopijnego państwa. Myślisz, że utopia to społeczeństwo, w którym wszystko jest dobre: ​​zdrowie, budynki, architektura – nie. Chodzi tylko o właściwe linie komunikacji - stwierdził. W czerwcu w wywiadzie dla WWD zapowiedział, że pracuje nad nowym brzmieniem, a Utopia będzie utrzymana w klimacie psychodelicznego rocka.

Wiadomo, że Cactus Jack podpisał umowę z A24 Films, znaną m.in. z Moonlight, Lady Bird czy Midsommar, by wspólnie stworzyć wyjątkową produkcję towarzyszącą i związaną z tematyką wydawnictwa.

Na trzecim albumie studyjnym gościnnie udzielili się między innymi Frank Ocean, Drake, The Weeknd, James Blake, 21 Savage, Quavo i Kid Cudi. Na kolejnym spodziewamy się równie mocnego zestawu gości. Na początku tego roku, podczas swojego występu na Rolling Loud Miami, Scott zaprezentował kawałek Escape Plan, który trafi na nadchodzący album. Od tego czasu w sieci pojawiło się kilka rzekomych wycieków kawałków rapera.

Odliczamy godziny do północy, a w międzyczasie sprawdźcie, dlaczego Travis Scott jest najodważniejszą gwiazdą popu.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.