Taconafide i OIO w jednym utworze? Poznajcie „Za mało”

Zobacz również:Powrót TACONAFIDE, Jan-rapowanie, UNDADASEA, Paluch, Borixon… Dużo się działo w Hot16Challenge2!
taconafide oio.jpg

Już tylko kilkanaście dni dzieli nas od premiery 1-800-Oświecenie Taco Hemingwaya. A ile trzeba będzie czekać na Taconafide 2?

Możliwe, że będzie to data premiery spod znaku na świętego nigdy. Chociaż plotki o kolejnej odsłonie Taconafide istniały – napisaliśmy zresztą o tym spory tekst – w rzeczywistości SOMA 0.5mg to pierwsza i ostatnia część projektu. Teraz z pomocą tym, którzy dalej wierzą w wielki comeback, przyszła AI.

Yachuprodukcja i jego widzowie stworzyli nowy album Taconafide wyłącznie przy użyciu AI. Są odpowiedzialni za wszystko, od miksów po realizację wokali. Brzmi to... No właśnie, brzmi to trochę tak, jakby faktycznie Taco i Quebo skrzyknęli się w studio, ale to po prostu pokaz tego, ile dziś może wygenerować AI. Nieco fascynujące i nieco straszne.

To nie pierwszy raz, kiedy polscy słuchacze dostają dzięki AI projekt, o którym pewnie mogliby tylko pomarzyć. Pisaliśmy już chociażby o wspólnym numerze Tedego i Pei, w którym dali na zgodę. Póki co – w realu nie doszło do odzwierciedlenia tej sytuacji.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.
Komentarze 0