Tatuaż zrobiony przez autora okładek „Art Brut”? Owszem, PRO8L3M ogłasza konkurs

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
PRO8L3M, fot. Piotr Kaczor
PRO8L3M, fot. Piotr Kaczor

Macie jakieś PRO8L3M-owe dziaby? To możecie mieć kolejne.

O pożegnaniu PRO8L3M-u z materiałem z obu odsłon Art Brut już pisaliśmy. Koncert odbędzie się na warszawskim Torwarze 18 grudnia. Oskar i Steez zamkną ten rozdział w swojej karierze w wyjątkowym stylu. Celebrację muzyki lat 80., która stanowi ważny element artbrutowej produkcji, uświetnią występami na żywo Martyna Jakubowicz, Majka Jeżowska, Wanda i Banda oraz Artur Rojek.

Bilety na to wyjątkowe wydarzenie są już w sprzedaży – 10 listopada w samo południe ruszyła przedsprzedaż wejściówek wyłącznie przy użyciu BLIK-a. Regularna sprzedaż rozpoczyną się 11 listopada o 12:00 za pośrednictwem Going.

Zespół podał też więcej informacji na temat najbardziej ekstrawaganckiego elementu tego wieczoru. Na Torwarze pojawi się bowiem FUZI – francuski artysta i tatuator, który stworzył okładki do obu części Art Brut – by w trakcie występu wytatuować trzy osoby. Te z kolei wyłonione zostaną w konkursie. Aby wziąć w nim udział trzeba wysłać zdjęcia swojego tatuażu inspirowanego twórczością PRO8L3M-u na adres jaknagrodatolaureat@gmail.com. Steez z Oskarem wybiorą najciekawsze zgłoszenia, a ich nadawcy lub nadawczynie dostaną 2 VIP-owskie wejścia na koncert oraz możliwość skorzystania z usług FUZI-ego.

Znacie prawdziwych PRO8L3M-owych freaków? Lepiej dajcie im znać o tej akcji, bo takiej pamiątki z koncertu raczej nic nie przebije.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.