To będzie dobry 2024 rok: Childish Gambino zapowiedział nowy album!

Zobacz również:Protest songi wczoraj i dziś: to są słynne kawałki, w których raperzy nie bali się atakować polityków
FX's "Atlanta Robbin' Season" FYC Event - Panel
fot. gettyimages

2016 – Awaken, My Love! 2020 – 3.15.20. 2024 – nowa płyta? Odstęp czasowy się zgadza.

Informację, na którą czekają miliony, wyciągnęła od niego wyjątkowo dociekliwa reporterka TMZ. Tak długo dopytywała wychodzącego z jednego z nowojorskich hoteli Donalda Glovera o plany, że ten w końcu wypalił, że powstaje nowy album.

Dyskografię Gambino zamyka 3.15.20, wypuszczony, jak nazwa wskazuje, 15 marca 2020 roku. To też było ciekawe zagranie: najpierw na stronie donaldgloverpresents.com z zaskoczenia pojawił się nieopisany tytułowo i tracklistowo materiał, by potem... zniknąć. Całość trafiła do sieci dopiero parę dni później. Krytycy i słuchacze docenili płytę, aczkolwiek czuć było zaskoczenie jej bardzo eksperymentalną formą. Inna sprawa, że ma ona zdecydowanie mniej streamingowych odtworzeń niż jej poprzedniczka, Awaken, My Love!

W ostatnim czasie Donald Glover pracował przede wszystkim nad produkcjami telewizyjnymi. Rój uchodzi za jedną z najlepszych premier 2023 roku (jest dostępny na Prime Video), zaś Lando, opowiadający historię Lando Calrissiana z gwiezdnowojennego uniwersum, finalnie będzie jednak filmem, nie serialem. Brat Gambino, scenarzysta Stephen Glover, sugerował, że miało to związek ze strajkiem aktorów. A już w lutym na Prime Video zadebiutuje serial Pan i Pani Smith, stworzony przez Donalda, który zresztą zagrał w nim główną rolę.

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Komentarze 0