Ulubione miejsca Macieja Musiała w Krakowie? Daleko od rynku

Maciej Musiał i Kędzior / GLO Hot Spots
Maciej Musiał i Kędzior / GLO Hot Spots

To nie była podróż w poszukiwaniu krakowskiego spleenu i Grzegorza Turnaua na Brackiej. Maciej Musiał i Kędzior ominęli też szerokim łukiem rynek i smoka wawelskiego, by pokazać byłą stolicę Polski z nieco innej perspektywy.

W ostatnich miesiącach Kędziora po swoich miastach oprowadzali Rosalie., Ten Typ Mes oraz Mrozu. Teraz przyszła pora na przewodnika, który nie wprawdzie nie dorastał w tym miejscu, ale jest z nim blisko związany z innych powodów. Maciej Musiał spędził w Krakowie cztery lata na studiach aktorskich. Gdzie chodziło się na jedzenie w przerwie między zajęciami oraz na drinka po premierze teatralnej? Tego możecie się dowiedzieć oglądając wideo, które jest częścią akcji Hot Spots sponsored by GLO™ - interaktywnego przewodnika po polskich miastach prezentującego najgorętsze lokalizacje w naszym kraju.

Podróż, w którą znany aktor zabrał Kędziora ma w dużej mierze sentymentalny wymiar. Dla Musiała był to powrót do czasów studiów na uczelni, która wydała na świat kwiat polskiego aktorstwa. Panowie wspólnie odwiedzili miejsca, w których gwiazdor serialu 1983 bawił się wieczorami po zdobywaniu aktorskich szlifów, ale także przestrzenie, w których miał czas na refleksje. No i możemy się dowiedzieć, gdzie – według Maćka – serwuje się najlepszą pizzę w mieście.

Maciej Musiał i Kędzior / GLO Hot Spots
Maciej Musiał i Kędzior / GLO Hot Spots

Projekt Hot Spots sponsored by GLO™ to rodzaj przewodnika bez mapy; zbiór miejsc na kontrze do oklepanych turystycznych atrakcji, które warto zobaczyć, często niezależnie od panującej pory roku. W ramach tego projektu powstała dedykowana podstrona, gdzie znajdziecie interaktywne mapy, a na nich zaznaczone ciekawe punkty i miejsca. Każde z nich elegancko sfotografowane oraz opisane i uargumentowane dlaczego znalazło się na naszej mapie. Kraków to czwarty i ostatni przystanek na tej trasie. Wcześniej warszawskie zakamarki pokazywał nam Ten Typ Mes. Po Poznaniu spacerowaliśmy z kolei z Rosalie., a po Wrocławiu z Mrozem.

Tekst powstał przy współpracy z marką GLO™

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.