Wysyp rapowych singli: Słoń, VNM i schafter wjechali z nowymi numerami. Dzieje się!

Zobacz również:schafter zapowiada swój pierwszy solowy koncert w Warszawie. I od razu leci na grubo
Schafter
fot. dscll

Co prawda, obecny rok powoli dobiega końca, ale na jego finiszu ukaże się jeszcze kilka mocnych albumów. Zanim posłuchamy ich w całości, sprawdźmy konkretne zajawki. Idzie nowe!

Zacznijmy od kolejnego singla promującego nadchodzącą płytę Słonia - REDRUM. Serwując słuchaczom prawie 9 minutowy utwór Wojna totalna poznański raper zaczął z wysokiego C. Na drugi rzut poszedł Clint Eastwood, również na bicie od Chrisa Carsona, odpowiedzialnego za wszystkie produkcje na czwartym solowym albumie horrorcore’owego artysty. Jest więcej oldskulu i osiedlowej nawijki - hołd dla klasyki.

Przyzwyczailiśmy się już do tego, że jak Rosalie. wjeżdża na feacie to numer siedzi nam jak zły. W tym roku schafter zapodaje singla za singlem, teraz przyszła kolej na melancholijną balladę www. FUTURA, drugi longplay tego młodziaka, wleci na sklepowe półki już 27 listopada, save the date!

Odbijamy znowu w stronę życiowego doświadczenia i osobistych nawijek. VNM wjechał z zapowiedzią nowego albumu EXIT2020, a na kanale Step Records ukazał się pośmiertny numer Chady w duecie z RX-em. Jak podaje producent, tragicznie zmarły w 2018 roku raper nagrywał Jak nie być szczęśliwym z drutowaną szczęką. W obu numerach dużo wewnętrznych demonów, przekminiania rzeczywistości i truskulowego klimatu.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.