kropka pl

kropka pl
kropka pl
31 min

„Ale urwał”, „to je amelinium” i inne hity starego YouTube’a zna chyba każdy, kto jako nastolatek miał kontakt z tą platformą. Czy znany nam sprzed ponad dekady serwis jest już na wyginięciu? Na to pytanie odpowie gość Cyryla – Kacpir. Jak określić to, co kiedyś robił na swoim kanale? Jak to się wydarzyło, że reaserch starego YouTube’a stał się jego pasją? Czy zmienił swój stosunek do tej platformy i jak twórca kultowej już „familiady dla youtuberów” ocenia ewolucję całego serwisu? Na kropka pl zaprasza Cyryl Rozwadowski.

Pozostałe epizody

kropka pl  - Kuchnia gourmet, czyli parówkowe ośmiorniczki

Parówkowe serca, sałatka z zupek chińskich... Awangardowe jedzonko w krainie majonezem płynącej po której oprowadza was Weronika J. Lewandowska.

34 min
kropka pl  - Korpo-memy. Wiesławiec Deluxe

Twórca facebookowego fanpage’a „Wiesławiec Deluxe” i autor książki „każda praca hańbi, pozdrowienia z późnego kapitalizmu” opowiada o memach i systemie.

33 min
kropka pl  - Więzienie za Cenzopapę?

O fanpage’u „Jan Paweł II zajebał mi szlugi” i nieakceptowanych treściach w społeczeństwie. Czy jesteśmy blisko tego, żeby nastolatki znały go tylko z memów?

30 min
kropka pl  - Czy kiedyś dowiemy się, kim naprawdę jest Klocuch?

Co stoi za sukcesem Klocucha? Czy to, co Klocuch robi, można w otwarty sposób nazywać sztuką? Na premierowy odcinek Kropka pl zaprasza Cyryl Rozwadowski, suwres!

27 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?