Betoniarz, UwU, slay, baza, gigachad, NPC, rel. To tylko część ze wszystkich słów, kandydujących w plebiscycie na Młodzieżowe Słowo Roku 2022. Ale po co w zasadzie jest ten konkurs? Czy słowo będące w użyciu 5, 10 lub 15 lat powinno się w ogóle kwalifikować? Czemu Gilbert przepadł mimo ogromnej ilości głosów? Wyjaśnia Bartek Chaciński, dziennikarz oraz jeden z jurorów konkursu. To jedyny podcast, w którym głównymi bohaterami są RuPaul, polski betoniarz i catboys oraz catgirls. Naura!
Jak mieć pewność, że futrzaste zwierzątka mają się dobrze i nie są wykorzystywane dla monetyzacji wyświetleń? Reporter Maciek Piasecki ma wskazówki. Nie ma sprawy
Przypał już nie istnieje. W oderwaniu polskiego piekiełka można znaleźć kawał fascynującej muzyki.
Był Tadeuszem Sznukiem, Aragornem i pouczał Reksia. Oto historia najbardziej znanego głosu w polskim necie.
Lewandowski orzeł polski czy może zdrajca? Z buta wbijamy w piłkarską memosferę, która jest krynicą niezapomnianych monologów.
Internet potrafi być strasznym miejscem. Spooky season już hula w pełni, więc to czas podzielić się mrożącymi krew w żyłach historiami.
Parówkowe serca, sałatka z zupek chińskich... Awangardowe jedzonko w krainie majonezem płynącej po której oprowadza was Weronika J. Lewandowska.
Twórca facebookowego fanpage’a „Wiesławiec Deluxe” i autor książki „każda praca hańbi, pozdrowienia z późnego kapitalizmu” opowiada o memach i systemie.
Gościem Cyryla jest profesor YouTuba — Kacpir. Czy twórca kultowej już „familiady dla youtuberów” zmienił swój stosunek do tej platformy na przestrzeni lat?
Daj znaka, co sądzisz o tym epizodzie!