kropka pl

kropka pl
kropka pl
33 min

„A co, dwie lewe ręce do roboty ma?”, „nieroby”, czy ktoś z nas tego kiedyś nie słyszał? Twórca facebookowego fanpage’a „Wiesławiec Deluxe” i autor książki „każda praca hańbi, pozdrowienia z późnego kapitalizmu” słyszał to na pewno. Czy ten idiotyzm, z którym musi się zmagać na co dzień, równoważy się dzięki memom, które tworzy? O postulacie skrócenia tygodnia do 4 dni pracy i o tym, dlaczego kiedyś to było nie do pomyślenia, a teraz jest pożądane. Na kropka pl zaprasza Cyryl Rozwadowski.

Pozostałe epizody

kropka pl  - Kuchnia gourmet, czyli parówkowe ośmiorniczki

Parówkowe serca, sałatka z zupek chińskich... Awangardowe jedzonko w krainie majonezem płynącej po której oprowadza was Weronika J. Lewandowska.

34 min
kropka pl  - Historia starego YouTuba

Gościem Cyryla jest profesor YouTuba — Kacpir. Czy twórca kultowej już „familiady dla youtuberów” zmienił swój stosunek do tej platformy na przestrzeni lat?

31 min
kropka pl  - Więzienie za Cenzopapę?

O fanpage’u „Jan Paweł II zajebał mi szlugi” i nieakceptowanych treściach w społeczeństwie. Czy jesteśmy blisko tego, żeby nastolatki znały go tylko z memów?

30 min
kropka pl  - Czy kiedyś dowiemy się, kim naprawdę jest Klocuch?

Co stoi za sukcesem Klocucha? Czy to, co Klocuch robi, można w otwarty sposób nazywać sztuką? Na premierowy odcinek Kropka pl zaprasza Cyryl Rozwadowski, suwres!

27 min

Co myślisz o tym epizodzie podcastu?