Ależ sezon festiwalowy! Offset i Trippie Redd przyjadą do Polski

Offset Migos Clout
Peter White/Getty Images

Lineup CLOUT Festival 3.0 już wcześniej prezentował się mocno, ale jeszcze został zasilony. Byli m.in. Playboi Carti i Chief Keef; są m.in. Offset i Trippie Redd.

Przełomowy czas w karierze Offseta trwa. W październiku zeszłego roku wypuścił solowy album „Set It Off”, teraz rusza w pierwszą solową trasę. „To nie tylko seria koncertów, ale też podróż do moich myśli” – mówił członek Migos, kiedy ogłaszał jej amerykańską część. Właśnie poinformował, że wystąpi również poza Stanami Zjednoczonymi. Na opublikowanej przez niego grafice widzimy między innymi Abu Zabi, Niemcy czy Belgię. Dla nas jednak najważniejsza jest informacja o show w Polsce. Konkretnie: 14 lipca. Termin ten pokrywa się z trzecia odsłoną Cloutu, co podpowiada, że Offset przyjedzie właśnie do Warszawy – pisaliśmy pod koniec lutego, kiedy raper niejako zdradził, że wystąpi w naszym kraju (Offset publikuje trasę koncertową i… leakuje występ na polskim festiwalu).

No i wreszcie mamy to; doczekaliśmy się oficjalnego potwierdzenia.

Trzecia runda ogłoszeń CLOUT Festival

Na życiowym partnerze Cardi B nie kończy się jednak kolejna pula artystów, którzy latem pojawią się w Warszawie. Oprócz niego skład uzupełniają również Trippie Redd (przypominamy, że w piątek wychodzi Genre:Sadboy w duecie z Machine Gun Kellym), Yung Lean, Teezo Touchdown i FourFive.

Konkretna ekipa: King Vamp, Sosa, Gucci Mane...

A przecież już dwa tygodnie temu pialiśmy z zachwytu: CLOUT Festival, jak wy nam zaimponowaliście w tej chwili! Bo – przyznajcie – organizatorom udało się serio zgromadzić rapowych galácticos z myślą o wydarzeniu, które odbędzie się 13-14 lipca na warszawskim Torze Wyścigów Służewiec. Gucci Mane, Chief Keef, Playboi Carti, Rich Amiri, BabyTron, City Morgue, Young Nudy, Sexyy Red, Destroy Lonely, Homixide Gang – powodów do narzekania raczej dotąd nie było.

Jeżeli w ubiegłym roku – wraz z przyjazdem takich wykonawców, jak Lil Uzi Vert, Yeat czy Kodak Black – było poważne jaranko na trapowe święto, to trzeba powiedzieć, że nastąpiło jeszcze podniesienie poprzeczki, prawda? Bilety znajdziecie tutaj.

Zobacz także:

Nowi okultyści? Opium Playboia Cartiego stało się ruchem i memem jednocześnie

Jego ojciec nagrywał z Ludacrisem, a Destroy Lonely robi ambient rap generacji Z

Young Nudy: nie ma nudy. O rapowym przybyszu z kosmosu

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
Komentarze 0