Bonson zapowiada album „Diabeł Stróż”. Jest podwójny singiel, rusza preorder

Zobacz również:„Królu Złoty”, całkiem do twarzy ci w nowych szatach. Recenzujemy nową płytę Bonsona
Bonson
Milion / ZW

W marcu minęły dwa lata, odkąd ukazała się ostatnia solowa płyta Bonsona – Królu Złoty. Szczeciński raper nie próżnował od tamtego czasu. Nagrał przecież Almost Famous 2, stworzył projekt Grupa Wsparcia i udzielał się aktywnie na featuringach, ale czas na kolejny samodzielny materiał przychodzi właśnie teraz. Krążek Diabeł Stróż ujrzy światło w sierpniu, a zapowiada go podwójny singiel – Milion / ZW.

Jak czytamy w informacji prasowej – drugi solowy album Bonsona w Def Jam Recordings Poland to kumulacja doświadczeń artysty z dwóch ostatnich lat. Krążek wyprodukowany przez takich artystów, jak Czarny HIFI, Gory, Ka-Meal, Ramzes czy Eigus to mieszanka złości, agresji i smutku przelewanego przez artystę na papier od wielu lat – prawdziwi fani rapera ze Szczecina będą w pełni zadowoleni.

Zanim jednak cały materiał – przedsmak, a w zasadzie dwa przedsmaki.

Wersja preorderowa Diabła Stróża dostępna jest tutaj. W opcji standardowej i premium, zawierającej m.in. bonus tracki oraz specjalną kartę tarota z autografem Bonsona, upoważniającą do darmowego wejścia na jeden wybrany koncert solowy rapera.

Bonson

Tymczasem polecamy do sprawdzenia naszą recenzję Królu Złoty oraz dość unikatową sytuację w postaci wywiadu z pełnym składem Almost Famous.

Co myślisz o tym artykule?

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio prowadzi audycję „The Fall”. Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.
newonce.radio - Wciśnij play

newonce.radio

Wciśnij play