Bunkrujemy się z HAŁASTRĄ w studio! Wywiad, nowe numery, bilety na koncert…

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Hałastra
materiały promocyjne

Kwiatek Haze i Książę Mazowiecki pokonali drogę z podziemia na salon – tak, jak Marek Hłasko. Niedługo po tym, jak wypłynęli na naprawdę szerokie wody za sprawą club2020, ta droga zaprowadzi ich także do newonce.radio.

Chcemy być po prostu najlepsi. Jakość tego, co robimy i poziom, jaki prezentujemy, pomogą nam dotrzeć do ludzi i przekazać to, co chcemy zapowiadał Książę, gdy Lechu Podhalicz namówił na rozmowę HAŁASTRĘ, mającą wówczas na koncie Pierwszą Sztukę i Sztuki Arkana Mixtape. Od tamtego czasu Kotlina Fellaz nabrali takiego rozmachu, że ich debiut w barwach labelu 2020 – KOMBINATORYKA plasuje się w ścisłej czołówce premier wypatrywanych na naszej scenie z największą niecierpliwością.

Album, na którym – poza HAŁASTRĄ; thx Captain Obvious – usłyszeć będzie można m.in. Kizo, Włodiego i Wilka, Crank Alla, Sariusa, Kaza Bałagane oraz Gicika A'mane ukaże się 2 czerwca (przedsprzedaż trwa tu). Ale zanim to nastąpi – Kwiatek i Książę już w poniedziałek (22 maja) o 20:00 pojawią się u nas w radio, gdzie przez dwie godziny będziemy przeplatać rozmowę o nadchodzącym materiale czy wspomnieniach z club2020 – nagraniami. W tym także przedpremierowymi, dlatego najlepiej słuchać KOMBINATORYKI SPECIAL na żywo. Możliwe, że nie wszystko znajdzie się potem w zapisie podcastowym.

Kolejny geszeft jest taki, że dzień później (23 maja) HAŁASTRA wraz z Włodim gra w warszawskiej Progresji przed Bennym the Butcherem i w audycji pojawi się szansa na zgarnięcie biletów. Inna sprawa, że nawet bez żadnego konkursu obecność na reprezentancie Griseldy raczej obowiązkowa. Tak, jak w poniedziałek wieczorem przed radioodbiornikami.

Benny

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.