Koniec serialu „Euforia”? Trzeci sezon… ma w ogóle nie powstać

Zobacz również:Wiemy, co dalej z serialem Euforia. Przed drugim sezonem chyba czeka nas niespodzianka
Euforia.jpg
fot. kadr z serialu "Euforia"

Według serwisu World Of Reel aktorzy dostali informację, że mogą rezerwować sobie czas… na zdjęcia do innych produkcji.

Oczywiście – to tylko niepotwierdzona przez producentów serii plotka, wiadomość krąży jednak od pewnego czasu po sieci; piszą o tym najważniejsze światowe media. Najwyraźniej coś jest na rzeczy.

Nie potwierdzono, dlaczego trzeci sezon „Euforii” ma być skasowany

A przecież jeszcze chwilę temu Sydney Sweeney mówiła o tym, że kiedy wraca na plan Euforii, czuje się jak w domu. Nad pracami do trzeciego sezonu ciążyło fatum: najpierw strajk scenarzystów, później śmierć grającego Fezco Angusa Clouda. A teraz, według World Of Reel, gwiazdy otrzymały informację, że prace zostały wstrzymane i mogą skupić się na innych projektach.

Nie wiadomo, co może być przyczyną rzekomego zawieszenia zdjęć do Euforii. Kłopoty budżetowe? Oskarżenia dotyczące fatalnej atmosfery na planie (podczas wielogodzinnych zdjęć statyści mieli nie mieć pozwolenia na korzystanie z toalety czy jedzenie)? Kłopoty ze zgraniem grafików najważniejszych gwiazd? W końcu Zendaya, Sydney Sweeney czy Jacob Elordi są dziś już w innym miejscu niż wtedy, kiedy ruszały prace nad jedynką.

Czekamy na oficjalne potwierdzenie plotek – lub oficjalne zdementowanie plotek – przez producentów serii. To w końcu jedna z najważniejszych telewizyjnych produkcji XXI wieku. Euforia została też nagrodzona Złotym Globem (Zendaya jako najlepsza aktorka w serialu dramatycznym) oraz dziewięcioma nagrodami Emmy, czyli tzw. telewizyjnymi Oscarami.

AKTUALIZACJA: HBO twierdzi, że trzeci sezon jest jedynie opóźniony, nie skasowany. Stacja planuje powrót serialu w 2025 roku.

Zobacz także:

Koniec z drugim planem. Sydney Sweeney wreszcie idzie po swoje

Jacob Elordi: Prawie dwa metry feromonów, ale ile talentu?

Drugi sezon Euforii. Za wcześnie skończony spektakl (SPOILER ALERT)

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.