Jetlagz drugą gwiazdą newonce.camp! Kosi i Łajzol zagrają koncert na naszym wakacyjnym obozie

Zobacz również:W sieci jest już dokument, który odsłania kulisy powstania klipu Mieć i nie mieć Jetlagz i PRO8L3M-u
okladka-desktop.png

Jeśli jeszcze mieliście jakieś wątpliwości co do tego, czy warto z nami jechać - to już ich nie miejcie.

Pisaliśmy wam już o tym, że na newonce.camp odbędzie się koncert Kizo - wjazd w klapkach musem, nie opcją! Ale pisaliśmy też, że to nie będzie jedyna rapowa gwiazda na obozie. Słowa dotrzymujemy: na newonce.camp wystąpią też Jetlagz, autorzy naszej ulubionej płyty 2019 roku!

Można robić przystępny, nowocześnie wyprodukowany rap, bez strat dla zawartości lirycznej – i mało kto robi to tak dobrze, jak Kosi i Łajzol. Jetlagz można słuchać luźniutko, na road tripie, ale warto się zatrzymać i posłuchać, co mają do opowiedzenia. Czy nie brzmi to jak idealny soundtrack do stylowego, wakacyjnego lenistwa? Brzmi. Takiego koncertu Jetlagz jeszcze nie grali, w bonusach oczywiście gadka i zbicie piątek z zespołem.

Na newonce.camp bawimy się od soboty (22 sierpnia) do soboty (29 sierpnia) w Starych Jabłonkach niedaleko Ostródy. To serce Mazur - lasy, jeziora - a konkretnie jezioro Szeląg Mały - i stuprocentowo wakacyjny klimat. Przez cały tydzień będziemy mieszkać w kilkuosobowych domkach i spędzać z wami ten długi wyczekiwany wolny czas. Będzie łowienie ryb, podchody, spływ kajakowy, kino plenerowe i wiele innych atrakcji. Aby wykupić miejsce na najlepszych koloniach świata, wejdźcie tutaj i poczytajcie wszystko o newonce.camp. Widzimy się za mniej niż trzy tygodnie!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.