No i po przyjaźni. Kendrick Lamar zaczepia J.Cole’a i Drake’a

Zobacz również:Drake brzmi jak Eminem? Tak jeszcze jakiś czas temu twierdził Akon
Kendrick Lamar
Scott Dudelson/Getty Images for Coachella

Kendrick Lamar i jego szpilka w kierunku kolegów w numerze „Like That”. Co na to Drake i J.Cole?

Po premierze CBW Mixtape 2 mówi się przede wszystkim o niezapomnianej linijce White’a 2115 – mój kutas, kurwa, wpada mi do kibla jak szczam, jakby to była szczotka. Po premierze We Don’t Trust You, wspólnego albumu Future’a i Metro Boomina, mówi się przede wszystkim o innej linijce. Tej, którą w kawałku Like That położył udzielający się gościnnie Kendrick Lamar. I still got PTSD, Muthaf**k the big three, n***a, it’s just big me, N***a, bum, what? I’m really like that – nawija Lamar.

Kendrick, J.Cole. Drake – wielka trójka rapu

Gdzie tu kontrowersja? Wróćmy do numeru First Person Shooter Drake’a i Cole’a. Love when they argue the hardest MC, is it K-Dot? Is it Aubrey? Or me? We the big three like we started a league, but right now, I feel like Muhammad Ali – to fragment tekstu J.Cole’a. Jasno dający do zrozumienia, że Drake, Cole i Kendrick tworzą według niego wielką trójkę rapu. Najwyraźniej K-Dot ma nieco inne zdanie na ten temat.

To o tyle ciekawe, że nie mówiło się nigdy o jakiejkolwiek złej krwi pomiędzy Kendrickiem i J.Cole’em. Więcej – od dawna chodzą pogłoski o ich wspólnym materiale. No i wygląda na to, że plotki można oficjalnie wyrzucić do kosza. Oczywiście jeśli Lamar interpretuje ten tekst tak, jak sieciowy komentariat.

Zobacz także:

Dyskografie Kendricka i Radiohead to lustrzane odbicia? Fanowska teoria ma sporo sensu

Czy Kendrick Lamar będzie pierwszym raperem, który otrzyma Literacką Nagrodę Nobla?

Co poeta miał na myśli? Najważniejsze tematy, jakie Kendrick Lamar poruszył na swojej ostatniej płycie

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.