Oh No! Hodak i 2K zapowiadają nowy album i wrzucają premierowy singiel

Zobacz również:“Moody Tapes, Volume One” Hodaka i 2K: truskulowe serca, niuskulowe szaty (RECENZJA)
Hodak/2K
fot. Ola Bodnaruś

Latające po social mediach grafiki z teatralnymi maskami wzbudziły nie tylko naszą ciekawość. Teraz wszystko jest już jasne: Hodak i 2K wracają z drugim albumem.

W 2020 światło dzienne ujrzały płyty Custom oraz zapach zimy i papierosów nagrane kolejno z beatmakerami 2K i Miroffem. Po pracowitym okresie Hodak doczekał się nominacji i został jednym z tegorocznych Młodych Wilków. A teraz zajawia kolejne wydawnictwo nagrane w duecie ze swoim ulubionym producentem. Zobacz typie gdzie to poszło.

Oh No! jest oczywiście nawiązaniem do największego przeboju rapera - Oh Wow. W singlu zapowiadającym longplay Moody Tapes, Volume 1 gościnnie udzielił się inny reprezentant Def Jam Recordings Poland - Deemz, na którego debiutancki, producencki album również czekamy ze sporymi nadziejami.

Przypomnijmy, że na dwóch dotychczasowych płytach udało się Hodakowi zebrać całkiem pokaźne featuringi. Swoje gościnne wersy nawinęli u niego m.in. Young Igi, Avi, Gedz, Marceli Bober, Miły ATZ, a producenckie sznyty dorzucili DJ Eprom oraz Michał Graczyk, którego niezwykle ciekawą historię przytaczaliśmy ostatnio na łamach newonce’a.

Hodak

Hodak

Premierze Oh No! towarzyszy ironiczny wideoklip, za który odpowiedzialni są do spółki Hien Dinh Ngoc, Max Gronowski i Nghtlou. Kiedy premiera? Jak prezentuje się okładka? Tego jeszcze nie wiadomo, chociaż na stronie, gdzie można zamówić preorder widnieje data 31 maja 2021. Czekamy zatem na ujawnienie tracklisty i podanie szczegółowych informacji na temat nadchodzącego albumu Hodaka, który możecie już zamówić o tutaj.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.