„Przyjaciele” powrócili! „Friends: The Reunion” już do obejrzenia także w Polsce

Zobacz również:Nawet najlepsi popełniają błędy… To jest 6 największych wpadek z naszych ulubionych seriali
Friends
fot. NBCU Photo Bank/NBCUniversal via Getty Images via Getty Images

Recenzentka Variety pisze o przejmującej wędrówce po zakamarkach pamięci. W Guardianie kręcą nosem, że to nic poza festiwalem nostalgii. Mieszanymi uczuciami targany jest dziennikarz Independent, który przyznaje, że ten powrót nie ma wiele sensu, ale dostarcza masę frajdy. Ale w tym momencie każdy może już samemu wyrobić sobie opinię. Przyjaciele: Spotkanie po latach wylądowali na HBO GO.

Na przestrzeni lat nie brakowało spekulacji na temat możliwości powrotu Przyjaciół. Długo wydawało się to nieprawdopodobne, ale pogłoski nabrały konkretnego kształtu pod koniec 2019 roku, gdy media zaczęły powtarzać informację o tym, że włodarzom Warner Bros. Television uda się załatwić odcinek specjalny Friends. Oficjalne potwierdzenie nadeszło kilka miesięcy później.

Dobra wiadomość była taka, że skaptowano całą obsadę. Gorsza, że postawiono na formułę spotkania po latach - bez scenariusza. Zdjęcia rozpoczęły się w kwietniu, ale zaliczały kolejne przesunięcia z uwagi na szalejącą pandemię. Ostatecznie jednak produkcja doszła do skutku, a w tym miesiącu zaprezentowany został pierwszy trailer, który podgrzewał atmosferę przed premierą. Rachel, Ross, Monica, Chandler, Joey i Phoebe ponownie w jednym miejscu? Starszym widzom mogła zakręcić się łezka w oku...

Czy warto było tyle czekać? Fani serialu mogą przekonać się o tym tu i w tej chwili. Special Przyjaciele: Spotkanie po latach właśnie pojawił się na HBO GO. A my - korzystając z okazji - przypominamy nasz okolicznościowy tekst na ćwierćwiecze kultowego sitcomu, Dwugłos o Przyjaciołach na 25. rocznicę premiery: najlepszy serial świata czy totalny paździerz?

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.