Policja weszła do domu Puff Daddy'ego. Raperowi postawiono straszliwe zarzuty

Sean "Diddy" Combs Fulfills $1 Million Pledge To Howard University At Howard Homecoming – Yardfest
Puff Daddy podczas koncertu w Waszyngtonie. Fot. Shareif Ziyadat/Getty Images for Sean "Diddy" Combs

W poniedziałek agenci federalni wkroczyli do posiadłości Puff Daddy'ego, któremu postawiono zarzut handlu ludźmi.

Agenci Departamentu Bezpieczeństwa Wewnętrznego wkroczyli do dwóch posiadłości Puff Daddy'ego w Los Angeles i Miami, szukając nie tylko samego rapera, ale też dowodów potwierdzających liczne zarzuty, które przed nim postawiono. Z doniesień Fox News, Sean Combs miał należeć do grupy przestępczej odpowiedzialnej za handel ludźmi.

Gdy funkcjonariusze weszli do jego domu w bogatej dzielnicy Holmby Hills, raper próbował uciekać prywatnym odrzutowcem.

To nie pierwszy konflikt z prawem

Konflikty z prawem to dla niego nic nowego. Raper w przeszłości wielokrotnie oskarżany był o gwałty czy przemoc seksualną. Na początku tego roku producent muzyczny, Lil Rod, ujawnił, że Puff Daddy go obmacywał i nakłaniał do czynności seksualnych z prostytutkami. Kiedy ta informacja wyszła na jaw, otoczenie rapera zaczęło zastraszać żonę i córkę Lil Roda.

Wcześniej sąd badał już sprawę byłej dziewczyny Combsa, którą rzekomo gwałcił i bił. Po latach w ciszy i ciemności jestem wreszcie gotowa opowiedzieć swoją historię i zabrać głos w imieniu swoim oraz innych kobiet, które doświadczają przemocy i molestowania – mówiła w rozmowie z Fox News. Z jej zeznań wynikało, że raper zmuszał ją do uprawiania seksu z prostytutem, podczas gdy sam wszystko nagrywał. Sprawa jednak upadła już po jednym dniu, kiedy obie strony doszły do porozumienia.

Hollywood Reporter przypomniał za to, że w 2017 roku Diddy został pozwany przez swoją kucharkę, którą miał molestować, gnębić i nie wypłacać pieniędzy. Skończyło się ugodą na nieujawnioną kwotę.

Zobacz także:

50 najbardziej ikonicznych bitów w historii rapu

Historia rapowych Grammy: najwięksi zwycięzcy, najsłynniejsi przegrani i najbardziej absurdalne wybory

50 najważniejszych płyt w historii zagranicznego rapu

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Jędrzej, choć częściej występuje jako Jj. Najlepiej opisuje go hasło: londyński sound, warszawski vibe. W Drugim Śniadaniu regularnie miesza polskie brzmienia z tym, co dzieje się na Wyspach, dorzucając również utwory z amerykańskiej nowej szkoły. Afrowave, drill, trap - słyszymy się!