Rozmowy: Wojewódzki, Kędzierski powracają! Pierwszym gościem będzie KęKę

Zobacz również:To są 4 rzeczy, za które naprawdę lubimy KęKę
keke.jpg
Fot. @kamil_strudzinski

Po ponad dwumiesięcznej przerwie Kuba i Piotrek wracają na antenę newonce.radio, a na pierwszą audycję kolejnego sezonu zapraszają rapera, który za chwilę wyda nowy album.

Wywiady z najróżniejszymi gośćmi ze świata kina, telewizji i muzyki cieszą się wielką popularnością wśród słuchaczy newonce.radio - spośród podcastów w zeszłym roku najczęściej sięgano właśnie po Rozmowy: Wojewódzki, Kędzierski. Nowa odsłona audycji = nowe osoby za mikrofonem. Na pierwszy ogień KęKę, który ostatni raz pojawił się w newonce.radio w audycji Solara.

Premierowy gość nowego sezonu programu opowie o nadchodzącym, szóstym wydawnictwa KęKego. Wszystkie preorderowe egzemplarze Siary wyprzedały się w rekordowym tempie, zaledwie pięć dni przed premierą albumu. Wszystkie, czyli 23 tysiące.

Ale oprócz muzyki Kuba i Piotrek pogadają z nim przede wszystkim o życiu i wyjątkowej relacji ze słuchaczami, bo nie zapominajmy, że ta audycja to poważne wywiady, przeprowadzone przez gospodarzy znanych ze śmieszkowania.

Po rozmowach z Kubą Wojewódzkim i Piotrkiem Kędzierskim Robert Makłowicz, Przemek Kossakowski i Wojtek Mazolewski zostali w newonce.radio na dłużej, startując ze swoimi autorskimi audycjami. Kto wie, może podobnie będzie z tym gościem?

Od dziś Rozmowy: Wojewódzki, Kędzierski powracają na antenę w każdy poniedziałek między 20 a 22. Podcasty znajdziecie na naszej stronie, Spotify, Apple Podcasts czy Tidalu. Partnerem audycji jest marka Porsche.

Słyszymy się!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.