Następna stacja: PGE Narodowy. Taco Hemingway z największym solowym koncertem w karierze

Zobacz również:Drugi z zapowiadanych krążków Taco Hemingwaya już jest! Koniec Jarmarku, jedziemy do Europy!
Taco Hemingway.jpg
fot. materiały prasowe

Na to nie zamachnął się nikt przed nim. Taco Hemingway pierwszym polskim raperem, który gra solowy koncert na PGE Narodowym!

Ktoś powie, że przecież wystąpił tam w 2019 roku. No tak – ale w pakiecie: był on, był też Dawid Podsiadło. Tym razem Taco zagra absolutnie sam, w ramach trasy promującej 1-800-Oświecenie.

No – nie do końca sam. Wiemy już, że na trasie (wyprzedanej, oczywiście poza warszawskim koncertem na Narodowym) podczas koncertów gościnnie pojawią się: Bedoes 2115, Oki, Otsochodzi, schafter, CatchUp, Gruby Mielzky, Grzegorz Turnau i Edyta Bartosiewicz; nie wiadomo jednak, kto wystąpi w którym mieście.

taco-1080x1080.jpg
fot. materiały prasowe

Miała być Progresja, jest PGE Narodowy

Początkowo Taco miał zagrać na Letniej Scenie Progresji; miejscówce, która może pomieścić kilkanaście tysięcy widzów. Jednak po tym, jak wyczerpały się wszystkie pule biletów, organizatorzy podjęli decyzję o przeniesieniu koncertu na PGE Narodowy. I wydaje się, że nie jest tak, że porywają się na zbyt duży obiekt; najpewniej zapotrzebowanie na bilety było tak spore, że stadion to jedyne wyjście.

Tym samym Taco Hemingway okazał się pierwszym polskim raperem, który solowo gra na PGE Narodowym. Przed nim – z krajowych artystów – na stadion porwali się jedynie Dawid Podsiadło i sanah; wypada dodać, że oba koncerty były wyprzedane. Pomyśleć, że jak w 2017 roku grał solo na Torwarze, ludzie zastanawiali się, czy to nie za wysokie progi. Bilety na koncert możecie kupować tutaj.

Zobacz także:

Taconafide 2: plotki, które wskazują na to, że „pierwszy polski boysband” może powrócić

„Taco is back i ma vibe na szach-mat”. Recenzja „1-800-OŚWIECENIE” na gorąco

4 obserwacje po koncertach Taco Hemingwaya i Dawida Podsiadły na Narodowym

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.
Komentarze 0