Wraca „Yellowstone”. Nowe odcinki jeszcze w tym roku!

Zobacz również:107 filmów z klasyki kina, które zobaczycie na polskojęzycznych serwisach streamingowych
Yellowstone cover.jpg
fot. materialy promocyjne

Dobra informacja dla fanów Yellowstone. Serial, po lekkich turbulencjach, doczeka się kontynuacji.

Opowieść zatrzymała się na 8. odcinku 5. sezonu po tym, jak odtwórca głównej roli Kevin Costner pokłócił się z producentami. I choć wtedy wydawało się, że nie ma szans na kontynuację Yellowstone, teraz wiemy już, że doczekamy się kontynuacji. I to jeszcze w tym roku.

Sweet home… Montana

W Montanie rozpoczęto zdjęcia do tzw. sezonu 5B. Magazyn Deadline donosi, że nowe odcinki będą dostępne już w listopadzie. Nadal nie wiadomo, co z Kevinem Costnerem, który przez lata był twarzą i głównym motorem napędowym projektu.

Przypominamy, że pod koniec 2022 roku aktor poróżnił się z producentami. Teraz nie wyklucza jednak zakopania topora wojennego: Jestem otwarty na powrót – mówił w rozmowie z Deadline. Skoro zrobili tyle rzeczy, to może mają pomysł na dwa porządne sezony.Jeśli dobrze napiszą scenariusz, to będę zadowolony.

Ostatnie miesiące Costner poświęcił na pracę nad nowym filmem, do którego napisał scenariusz i który wyreżyserował. Horyzont: Rozdział Pierwszy został przyjęty na festiwalu w Cannes 7-minutową, wzruszającą owacją na stojąco. W Polsce będziemy mogli obejrzeć go już od 28 czerwca.

Westernowa Sukcesja

Yellowstone, czy jak wolą niektórzy westernowa Sukcesja, to opowieść o właścicielu rancza w Montanie, który za wszelką cenę chce bronić swojej ziemi przed wrogami, politykami i deweloperami. Serial wystartował w 2018 roku i od tego czasu zdobył między innymi Złotego Globa dla najlepszego aktora w serialu dramatycznym i zebrał od widzów bardzo dobre recenzje (8.2/10 na Filmweb, 8.7/10 na IMDB).

Produkcja doczekała się też dwóch serialowych prequeli. 1883 i 1923 opowiadają historię przodków Johna Duttona, głównego bohatera Yellowstone, w tym drugim główne role grają Harrison Ford i Helen Mirren. Klasa sama w sobie. Obie produkcje zostały ciepło przyjęte przez fanów i krytyków (1883: 8.1/10, 1923: 7.8/10 na Filmweb). Zarówno prequele jak i samo Yellowstone i jego najnowszy sezon w Polsce będzie można obejrzeć na SkyShowtime.

Sprawdź także:

18 filmów i seriali postapo, które trzeba znać (część 1)

„The Office” powraca! Spin-off serialu już w drodze

Talent show dla raperów w Polsce? Netflix zaskakuje!

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz