J. Cole wydał nowy album. Tak – dissuje Kendricka Lamara

J. Cole
Tim Mosenfelder/Getty Images

Zamieszanie totalne wywołał ostatnio utwór Like That, gdzie Kendrick zaczepił J. Cole’a i Drake’a. No to mamy odpowiedź na nowej płycie od pierwszego z nich.

Przypomnijmy: dwa tygodnie temu Future i Metro Boomin wydali krążek We Don't Trust You, na którym pojawił się numer z gościnnym udziałem – bojowo nastawionego – K-Dota.

Motherf*ck the big three, n***a, it’s just big me – wjechał więc w Like That Kendras, nawiązując (we wcześniejszej części zwrotki również literalnie) do First Person Shooter, gdzie J. Cole rzucał wersy: Love when they argue the hardest MC. Is it K-Dot? Is it Aubrey or me? We the big three like we started a league.

Miało być The Fall Off; jest Might Delete Later.

W maju miną trzy lata, odkąd wyszło „The Off-Season”, ale nie zapowiada się, żeby Jermaine zamierzał jeszcze długo testować cierpliwość fanów. W styczniu ubiegłego roku wyczyścił Instagram do spodu, co jest już jego tradycją przy rolloucie. Niedawno z kolei ogłosił: „Right now, I’m at the tail end of working on this album I’ve been working on for a long time”, co miało miejsce na Florydzie, gdzie zawitał na trasie w towarzystwie Drake’a. Kanadyjczyk twierdzi zresztą, że słyszał już całe „The Fall Off” i to „f***ing classic” – pisaliśmy na początku marca w tekście Ile można?! 7 hip-hopowych albumów, na które czekamy już zbyt długo.

Nie ma The Fall Off, ale jest Might Delete Later.

Odpowiedź na Like That? 7 Minute Drill

I got a phone call, they say that somebody dissing. You want some attention, it come with extensions. He still doing shows but fell off like „The Simpsons”. Your first shit was classic, your last shit was tragic. Your second shit put n****s to sleep but they gassed it. Your third shit was massive and that was your prime. I was trailing right behind and I just now hit mine – rewanżuje się Kendrickowi na tym krążku J. Cole w utworze 7 Minute Drill, odnosząc się potem także do serii The Heart dawnego kolegi.

Jak dalej potoczy się beef? Pozostaje czekać na rozwój wypadków, słuchając dzisiejszej premiery w postaci Might Delete Later.

Zobacz także:

No i po przyjaźni. Kendrick Lamar zaczepia J.Cole’a i Drake’a

Kendrick Lamar się skończył. Recenzja „Mr. Morale & The Big Steppers” (DWUGŁOS)

„Jestem GOAT-em”. Kanye włącza się do beefu i zaczepia Kendricka oraz Drake’a

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.