Kendrick Lamar wpadł w pułapkę Drake’a? Zwrot akcji w beefie

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Drake
fot. gettyimages

7 dissów w 7 dni - tak intensywnego beefu jeszcze nie było. Teraz może się okazać, że Drake, wzorem mistrzów sztuki wojny, przechytrzył Kendricka.

Ze wszystkich dissów, które pojawiły się w trakcie tej awantury, można już ułożyć minialbum. Rapowa wojna Kendricka Lamara i Drake’a wciąż nie zwalnia tempa. Ale... Nastąpił ciekawy zwrot akcji. W najnowszym dissie Drizzy’ego The Heart Part 6 dowiadujemy się, że sfingował część dowodów przeciwko sobie samemu, jako rodzaj pułapki na Kendricka.

K-Dot oskarża Drake’a

Zaraz po meet the grahams, które wielu uznało już za jeden z najlepszych dissów w historii, Lamar poszedł za ciosem i wypuścił Not Like Us, w którym między innymi bezpośrednio oskarża Drake’a i jego środowisko o kontakty z nieletnimi dziewczynami: Say, Drake, I hear you like 'em young / Certified Lover Boy? Certified pedophiles / Tryna strike a chord and it's probably A-Minor.

Drizzy wszystko zaplanował?

Tymczasem z nocy w niedzielę na poniedziałek pojawiła się odpowiedź Aubrey’a. Wielu myślało, że po takich ciosach jak meet the grahams i Not Like Us Drake odda pojedynek walkowerem – jak w 2018 roku. Stało się inaczej. W The Heart Part 6 dowiadujemy się, że informacje o ukrywanej przez Drake’a 11-letniej córce zostały przez niego wymyślone i podłożone Lamarowi jako pułapka, w którą jak widać wpadł: We plotted for a week and then we fed you the information / A daughter that's eleven years old, I bet he takes it / We thought about giving a fake name or a destination / But you so thirsty, you not concerned with investigation.

Drake odrzuca też jakiekolwiek zarzuty Kendricka o kontaktach z małoletnimi: If I was f***ing young girls, I promise I'd have been arrested / I'm way too famous for this s*it you just suggested. Jednocześnie Drizzy cały czas podsyca plotki, jakoby Lamar dopuszczał się przemocy domowej, a ojcem jego dzieci w rzeczywistości jest jego manager Dave Free: And why isn't Whitney denyin' all of the allegations? / Why is she following Dave Free and not Mr. Morale? / You haven't seen the kids in six months, the distance is wild.

Ciekawie do akcji włączył się Metro Boomin, od którego po części to wszystko się zaczęło. Zrobił beat o nazwie BBL Drizzy i ogłosił konkurs – kto lepiej zdissuje Drake’a na tym podkładzie, dostanie od Metro beat za darmo. Chętni?

Zobacz także:

Wielkie grillowanie: Drake dissuje Kendricka, a Kendrick (znowu) Drake’a!

Czekaliśmy na to! Kendrick Lamar odpowiedział na diss Drake'a

Drake może zostać pozwany przez... 2Paca

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Komentarze 0