Kendrick nie odpuszcza. W drodze teledysk do ,,Not Like Us”

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Kendrick Lamar
fot. gettyimages

Pomimo zwycięstwa w beefie, Kendrick Lamar nie zamierza schodzić z wojennej ścieżki.

Właśnie dostaliśmy kilka zdjęć, które zapowiadają teledysk do Not Like Us, którym Kendrick Lamar chyba ostatecznie zamknął usta Drizzy'emu. Drake został pokonany, z czym zgadza się większość słuchaczy, wskazując na wyraźną wygraną Lamara. Pomimo tego, że ostatni diss z beefu - The Heart Part 6 Drake’a – pojawił się już prawie dwa miesiące temu, Kendrick dalej wbija szpilki i nie daje zapomnieć o swojej niechęci do Grahama. Czy czeka nas runda druga beefu? Sprawdźcie foty teasujące wideo:

notlikeus1.jpg

notlikeus2.jpg

notlikeus3.jpg

notlikeus4.jpg

Kopanie leżącego

Dwa tygodnie temu pisaliśmy o koncercie The Pop Out: Ken & Friends, który według wielu był mocniejszym atakiem na Drake'a niż to, co działo się w maju. K-Dot zagrał na pełnym stadionie prawie wszystkie swoje dissy, w tym Not Like Us - aż 5 razy.

To właśnie przy ostatnim wykonie na scenie pojawili się członkowie dwóch największych i najgroźniejszych gangów Ameryki – Crips i Bloods, po czym wydarzyło się coś nie do pomyślenia, bo zaczęli wspólnie tańczyć i bawić się do hitowego dissu. Na głośnym show Kendricka znajdowali się też Dr.Dre, Tyler, The Creator, The Weeknd oraz koszykarze Russell Westbrook i LeBron James. Teraz do Not Like Us powstaje teledysk i pewno będziemy mogli się spodziewać smaczków i ataków na kanadyjskiego rapera. Notorycznie męczony Drake stara się nonszalancko podchodzić do sytuacji, co według wielu niezbyt mu wychodzi. Najmocniejszym statementem do tej pory może być opis pod niedawnym zdjęciem rapera na Instagramie: Goats don’t worry about one trick ponies.

Not Like Us nawet w Białym Domu

Not Like Us ma już prawie 450 milionów odtworzeń na Spotify. Liczby szalone, biorąc pod uwagę fakt, że utwórma zaledwie 2 miesiące. Na liście hitów Billboardu diss zadebiutował na pierwszym miejscu i od 8 tygodni nie opuścił pierwszej dziesiątki, obecnie znajduje się na pozycji numer trzy.

Do Not Like Us nawiązał już chyba każdy, w tym wiceprezydentka Stanów Zjednoczonych, Kamala Harris, w swoim najnowszym spocie. Na poniedziałkowej gali rozdania nagród BET swoją parodię utworu zagrała aktorka Taraji P. Henson. Należy jednak zaznaczyć, że nie każdemu ogromna popularność tego utworu się podoba (głównie fanom Drake’a), o czym przekonał się Rick Ross, który po odpaleniu dissu na wtorkowym festiwalu w Kanadzie dostał od jednego z fanów w twarz. Drake lubi to.

Zobacz także:

„Oddaj pierścień Tupaca”. Kendrick podczas szalonego koncertu znów dissuje Drake’a

Kendrick Lamar wpadł w pułapkę Drake’a? Zwrot akcji w beefie

Porażka przez poddanie: J. Cole przeprasza Kendricka Lamara

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Komentarze 0