Netflix i premiery na lipiec 2024: serial o polskim rapie i inne mocne strzały

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
Beverly Hills Cop: Axel F
fot. Netflix

No pewnie, że najbardziej czekamy na Cały ten rap, ale to nie wszystko, co zaoferuje platforma z czerwonym N w logo.

A co jeszcze? Łapcie szybki przewodnik po najciekawszych tytułach:

Red Rocket (premiera 1 lipca)

Były gwiazdor kina porno wraca do swojego rodzinnego, biednego miasteczka w Teksasie. Nikt tam na niego nie czeka, ale on sam wierzy, że to tylko krótki przystanek w jego karierze aktora filmów dla dorosłych. Na razie zaczyna handlować trawą i wikła się w zakazany związek z nastolatką. Ekstrawagancka komedia Seana Bakera, laureata tegorocznej Złotej Palmy w Cannes.

Red Rocket
fot. archiwum dystrybutora

Dual (premiera 1 lipca)

Gdy pewna kobieta dowiaduje się o swojej śmiertelnej chorobie, decyduje się na stworzenie własnego klona, by bliscy dalej czuli jej obecność. Tymczasem nagle cudownie zdrowieje, ale klonowanie nie daje się już przerwać, co zaczyna poważnie zagrażać jej bezpieczeństwu.

Gliniarz z Beverly Hills: Axel F. (premiera 3 lipca)

Najnowsza część sagi o Axelu Foleyu i powrót Eddiego Murphy do tej roli po 30 latach. Co może się stać, kiedy weteran Axel patroluje ulice L.A. z własną córką i starymi ziomalami? Bardzo wiele. Na Netfliksie znajdziecie też poprzednie części Gliniarza.

Beverly Hills Cop: Axel F
fot. Netflix

The Imaginary (premiera 5 lipca)

Młoda dziewczyna i jej wyimaginowany towarzysz odkrywają na strychu magiczny świat pełen dziwnych stworzeń. Ale jest ktoś, kto chce zniszczyć ich uniwersum… Animacja autorstwa Yoshiyukiego Momose, animatora słynnego Spirited Away.

Eksplodujące kotki (premiera 12 lipca)

I kolejna animowana propozycja Netfliksa na lipiec. Co zrobić, kiedy Bóg zostaje wyrzucony z nieba za to, że spaprał sprawę życia ziemskiego? Niewiele – Stwórca musi znów pojawić się pomiędzy śmiertelnikami, by lepiej ich zrozumieć. Robi to pod postacią… tłustego, leniwego kota.

Gang Zielonej Rękawiczki sezon 2 (premiera 17 lipca)

Drugi sezon hitowego polskiego serialu. Gang Zielonej Rękawiczki jest zmuszony wyjść z ukrycia, gdy syn jednej ze złodziejek wplątuje się w problemy z groźnym mafiosem. W rolach głównych Małgorzata Potocka, Anna Romantowska i Katarzyna Figura.

Gang Zielonej Rękawiczki Sezon 2.jpg
fot. netflix

Dekameron (premiera 25 lipca)

Jedna z najciekawszych serialowych propozycji Netfliksa na te wakacje. Kiedy po Włoszech rozprzestrzenia się dżuma, grupa szlachty i służby wyjeżdża do ustronnej willi. Jednak luksusowe wakacje szybko przeradzają się w chaos.

Cały ten rap (premiera w lipcu)

Głośny dokument o historii krajowego rapu: od lat 90. do współczesności. Ale więcej pisaliśmy o nim tu.

Zobacz także:

Będzie dokument o skandalu wokół Puff Daddy'ego. Robi go... gwiazda rapu

Dlaczego serial „Reniferek” rozpalił internet?

Scooby–Doo dostanie swój serial na Netfliksie. Ma być... poważny

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.
Komentarze 0