Będzie dokument o skandalu wokół Puff Daddy'ego. Robi go... gwiazda rapu

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
p.diddy
fot. Paras Griffin/Getty Images)

Netflix oficjalnie wygrał przetarg i zajmie się produkcją tworzonego przez 50 Centa docuseries o głośnej sprawie Seana Combsa.

Czarne chmury wiszą nad Seanem Combsem, szerzej znanym jako Diddy, P. Diddy lub Puff Daddy. Powód? Przemoc, jakiej dopuścił się wobec kilku kobiet, w tym swojej byłej dziewczyny Cassie. Szokujący film z hotelu, na którym Diddy kopie Cassie, obiegł cały świat.

Teraz okazuje się, że powstanie dokument o aferze wokół Combsa. Jego autorem jest wielki wróg Puffa, 50 Cent.Ta dwójka od dawna ma ze sobą konflikt, 50 przecież oskarżał Diddy'ego o to, że to on stoi za zabójstwem Tupaca w 1996 roku.

Diddy Do It

Tytuł Diddy Do It czytelnie sugeruje wydźwięk produkcji. Sytuacja Puffa jest przecież bardzo poważna, w grę wchodzą zarzuty o gwałt, handel ludźmi i przemoc seksualną. Sprawa nabrała tempa, kiedy wyciekło nagranie z hotelu, w którym Combs przebywał w 2016 roku wraz ze swoją ówczesną dziewczyną, wokalistką Cassie. Jakby tego było mało, w marcu tego roku do posiadłości Combsa w Los Angeles weszło FBI, szukając dowodów na to, że Diddy jest liderem grupy przestępczej handlującej ludźmi dla celów seksualnych.

Ze szczytu na dno

Trudno uwierzyć, że jeden z najbogatszych ludzi w rapie, autor megahitów, trzykrotny laureat Grammy okazuje się w życiu prywatnym tak paskudną postacią. Do tej pory pozew wobec Diddy'ego złożyło pięć kobiet. Najpewniej niedługo ruszy rozprawa, której efektem może być naprawdę surowy wyrok. Co najmniej taki, jaki usłyszał R. Kelly, inna wielka gwiazda lat 90.

Za projekt dokumentu, który kupił Netflix, odpowiada w całości 50 Cent. Poza byciem czynnym raperem 50 jest także właścicielem G-Unit Films and Television Inc, czyli studia produkcyjnego, które obecnie zajmuje się serialem. Nie wiemy jeszcze, ile Netflix zapłacił za prawa do dokumentu, ani kiedy będzie miała miejsce premiera. Ale patrząc na to, jak głośny to temat, chyba nie będzie trzeba zbyt długo czekać.

Zobacz także:

Którzy raperzy z lat 90. byli największymi innowatorami w muzyce? Wybieramy złotą 10-tkę

Jak właściwie ocenić karierę 50 Centa? Raper spełniony czy... niekoniecznie?

Policja weszła do domu Puff Daddy'ego. Raperowi postawiono straszliwe zarzuty

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Komentarze 0