Netflix zapowiedział serial dokumentalny o polskim rapie!

Zobacz również:Musical sci-fi. Kulisy trasy „Psycho Relations” Quebonafide (ROZMOWY)
Caly ten rap Netflix
Netflix

Nic o nich bez nich. „Cały ten rap”, serial dokumentalny o polskiej scenie rapowej opisanej słowami jej twórców, już wkrótce w Netflixie – poinformował właśnie streamingowy gigant.

Od niesławnych Blokersów Sylwestra Latkowskiego minęło ponad dwadzieścia lat i kilka epok na scenie. Nasz hip-hop przeżywa prosperity, jakiego nie przeżywał nigdy wcześniej, więc najwyższy czas na rapowy dokument. No i właśnie taka produkcja została zapowiedziana!

Między nami – mamy trochę insiderskich informacji, widzieliśmy nawet jeden epizod i nie chcemy zdradzać zbyt wiele, ale jakość, liczba gości i bogactwo materiałów archiwalnych wydały nam się imponujące.

Czekamy na więcej oficjalnych wieści. W tym na datę premiery. Słuchaczy hip-hopu – mówiąc oględnie – nie brakuje, więc chyba w ciemno można założyć, że Cały ten rap będzie hitem sezonu na platformie.

Zobacz także:

10 najlepszych XXI-wiecznych filmowych biografii muzyków

Kosmici w Polsce. Netflix ogłosił serial o lądowaniu UFO w Truskolasach

TOP 10 najlepszych płyt producenckich w historii polskiego rapu

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Senior editor w newonce.net. Jest związany z redakcją od 2015 roku i będzie stał na jej straży do samego końca – swojego lub jej. Na antenie newonce.radio usłyszycie go w autorskiej audycji „The Fall”, ale też w "Bolesnych Porankach". Ma na koncie publikacje w m.in. „Machinie”, „Dzienniku”, „K Magu”,„Exklusivie” i na Onecie.