Wiadomość, na którą czekaliśmy: piąty sezon „Ricka i Morty'ego” już niedługo!

Zobacz również:Za 10 dolarów zostaniesz bohaterem nowego sezonu Rick and Morty! Jak to zrobić?
rick i morty.jpg

Na nowe 10 odcinków serii poczekamy niespełna kwartał. Produkcja zadebiutuje 20 czerwca.

Ten dzień będzie równocześnie obchodzony jako tzw. Rick and Morty Day - stacja Adult Swim, która ogłosiła piąty sezon animacji, wzbogaci ramówkę wieloma materiałami zakulisowymi i ciekawostkami dla fanów serii. Będzie można je zobaczyć także na kanałach social mediowych.

Ależ się cieszymy! Rick i Morty to jeden z najfajniejszych seriali w historii telewizji. Justin Roiland i Dan Harmon tchnęli drugie życie w formułę adult animation, łącząc scenopisarską woltyżerkę pełną popkulturowych nawiązań z programem popularnonaukowym na najwyższym poziomie trudności. Międzywymiarowe przygody szalonego naukowca i jego wnuka-niezguły pokazują, w jak niewiarygodnych rejestrach potrafi działać ludzki umysł - pisaliśmy w naszym podsumowaniu 50 naszych ulubionych seriali wszech czasów, plasując animację na 6. miejscu zestawienia. Tu z kolei wybraliśmy pięć odcinków, które warto odświeżyć sobie przed premierą 5. sezonu. Sezonu, na który musieliśmy trochę poczekać - produkcję opóźniła pandemia koronawirusa - ale w końcu dostaniemy ją na start lata.

Dan Harmon przyznał zresztą podczas festiwalu South by Southwest, że pandemia nieco wymusiła nad nim zmianę pracy nad kolejnymi odcinkami - teraz musieli działać bardziej zespołowo. Jak to się przełoży na gotowy produkt? Nie mamy wątpliwości, że będzie zajebiście. Jak zawsze.

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.