Lista premier Disney+ na kwiecień – jest m.in. serial o Bon Jovi!

Zobacz również:„Obi-Wan Kenobi” został pozbawiony mocy (RECENZJA)
Bon Jovi
fot. kadr z serialu "Thank You Good Night"

Wsród nowości – obok „Thank You Good Night: historii Bon Jovi” – m.in. „Życzenie” i drugi sezon „Capote kontra socjeta”.

Sprawdźcie największe nowości od Disney+, które pojawią się na tej platformie w najbliższych tygodniach.

Willa Wanderpump (premiera: 1 kwietnia)

Willa
fot. Disney+

Dekadencja zderza się z rozwiązłością w serialu Willa Vanderpump, fabularyzowanym dokumencie opowiadającym o dobranych starannie przez Lisę Vanderpump pracownikach, którzy pracują, żyją i bawią się w ekskluzywnej posiadłości we Francji, Pałacu Rosabelle.

Życzenie (premiera: 3 kwietnia)

WISH
fot. Disney+

W tej animowanej komedii muzycznej bystra idealistka Asha wypowiada życzenie tak potężne, że odpowiada na nie Gwiazdka – kula nieskończonej energii. Wkrótce Asha i Gwiazdka muszą stawić czoła najgroźniejszemu wrogowi i udowodnić, że dzięki jednemu dzielnemu człowiekowi mogą wydarzyć się cudowne rzeczy.

IWÁJÚ (premiera: 10 kwietnia)

IWÁJÚ
fot. Disney+

Bohaterką tej historii jest Tola, młoda dziewczyna z wyspy dla bogaczy i jej przyjaciel, Kole, uzdolniony technicznie samouk. Wspólnie będą poznawać uroki i tajemnice swoich światów.

Greatest Hits (premiera: 12 kwietnia)

Sztuka naśladuje życie, o czym Harriet przekonuje się, gdy odkrywa, że niektóre piosenki przenoszą ją w czasie... i to dosłownie. Kiedy dzięki muzyce na nowo przeżywa romantyczne wspomnienia o byłym chłopaku, jej podróż w czasie zbiega się z rozkwitającym uczuciem w teraźniejszości. Przemierzając hipnotyczne połączenie muzyki i wspomnień, kobieta zastanawia się, czy gdyby mogła, powinna zmienić przeszłość.

Konflikt: Capote kontra socjeta (premiera: 17 kwietnia)

Ośmioodcinkowy serial oparty na bestsellerowej książce Laurence'a Leamera Kobiety Capotego. Śniadanie u Tiffany'ego, mroczne sekrety i zdrada w świecie glamour. Uznany pisarz Truman Capote obracał się w towarzystwie kobiet ze szczytów elity towarzyskiej – bogatych, wytwornych dam, które błyszczały w odchodzącej w przeszłość epoce nowojorskiej śmietanki towarzyskiej – i które nazywał łabędziami. Obsada? M.in. Naomi Watts, Chloë Sevigny, Diane Lane, Demi Moore, Calista Flockhart i Tom Hollander.

Sekretne życie ośmiornic (premiera: 22 kwietnia)

90265
fot. Disney+

W każdym oceanie już w niewielkiej odległości od brzegu mieszka zwierzę, które ma cechy przypisywane ludziom: inteligentne, społeczne, dociekliwe, delikatne i zaciekłe. Zwierzęta te budują miasta, używają narzędzi i współpracują z innymi gatunkami podczas polowań. Tak – to dokument o ośmiornicach.

Thank You, Good Night: historia Bon Jovi (premiera: 26 kwietnia)

Czteroczęściowy serial, będący kroniką epickiej przeszłości i niepewnej przyszłości kultowego zespołu Bon Jovi. To 40-letnia odyseja idoli rock'n'rolla, która staje pod znakiem zapytania, gdy problemy z głosem Jona grożą zawieszeniem lub końcem działalności zespołu.

Inne premiery kwietnia:

The Fable (premiera: 7 kwietnia)

Bluey – Tablica, odcinek specjalny (premiera: 14 kwietnia)

Do zobaczenia w przyszłym życiu (premiera: 17 kwietnia)

Tożsamość szpiega (premiera: 17 kwietnia)

Blood Free (premiera: 22 kwietnia)

Za kulisami filmu „Tygrys” (premiera: 22 kwietnia)

Zobacz także:

Premiery Netflixa na kwiecień 2024 – od serialu „Ripley” po nowego Zacka Snydera

„Szogun”: powrót klasyka jest już teraz mocnym kandydatem do tytułu serialu roku?

18 serialowych premier 2024 roku, na które najmocniej czekamy

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Współzałożyciel i senior editor newonce.net, współprowadzący „Bolesne Poranki” oraz „Plot Twist”. Najczęściej pisze o kinie, serialach i wszystkim, co znajduje się na przecięciu kultury masowej i spraw społecznych. Te absurdalne opisy na naszym fb to często jego sprawka.