Drake dissuje wszystkich, ale tylko Rick Ross odpowiada

Zobacz również:Steez wraca z Audiencją do newonce.radio! My wybieramy nasze ulubione sample w trackach PRO8L3Mu
Drake Rick Ross
fot. gettyimages

Gorąco na rap scenie. W weekend wpadł diss Ricka Rossa na Drake'a, wyciekł numer Aubreya skierowany w stronę Kendricka Lamara, a i tak trudno nie odnieść wrażenia, że to dopiero początek zabawy.

Nabiera tempa beef pomiędzy Kendrickiem Lamarem, Future i Metro Boominem a Drake’em – beef zapoczątkowany numerem Like That na albumie WE DON’T TRUST YOU. Drake zdecydował się nagrać diss, który w niejasnych okolicznościach został zleakowany. Internet oszalał.

Śmieszkowanie ze 165 cm wzrostu Kendricka

Początkowo niewielu wiedziało, czy utwór Drake’a dissującego Kendricka, The Weeknda, Metro i innych na beacie Get Money od Junior M.A.F.I.A, to AI, czy też rzeczywista eskalacja konfliktu rozpoczętego w marcu. Wątpliwości rozwiał DJ Akademiks, puszczając na swoim livestreamie rzekomo pełną wersję utworu.

Możemy tam usłyszeć kilka ostrych ataków na Kendricka Lamara, między innymi w nawiązaniu do słów K-Dota na Like That nawijając: What’s a prince to a king? He a son, n***a. W jeszcze innej zwrotce wyszydza niski wzrost Lamara: How the f**k you big steppin’ with a size seven men’s on. Top stay drop, your little midget a*s. Drake zwraca też uwagę, że to on w dużej mierze był motorem napędowym karier artystów, którzy teraz są przeciwko niemu: Your first number one, I had to put it in your hand.

Nie tylko K-Dot oberwał – Drizzy kieruje strzały także w stronę Metro Boomina: Metro, shut your h*e a*s up and make some drums, n***a. Obrywa się również The Weekndowi: Cash blowin' Abel bread, out here trickin, oraz Rickowi Rossowi: Can't believe he jumpin' in, this n***a turnin' 50. To właśnie ten ostatni postanowił odpowiedzieć.

Uma Thurman pomaga Drake'owi

DJ Akademiks nie gra do jednej bramki i postanowił udostępnić na transmisji live również diss Ricka Rossa, który powstał w zaledwie kilka godzin po ataku Drake’a. Ross nie bawi się w niedopowiedzenia, tylko bezpośrednio zarzuca Drake’owi, że ten zrobił sobie operację nosa, ponieważ chciał wyglądać bardziej biało: You ain't never wanted to be a n***a anyway, n***a, that's why you had an operation that make your nose looks smaller than your father nose, n***a. Mało? Kilkakrotnie zwraca się do Drake’a jako White Boy i zarzuca notoryczne korzystanie z usług ghostwriterów. W dodatku Rozay cały czas zaczepia Drake'a na Instagramie i występuje live w jego bluzie. Dzieje się.

Z powodu niespodziewanego wycofania się z beefu J.Cole’a, który ubliżył, przeprosić raczył, Drake póki co sam stawia czoła przeciwnikom. Do sytuacji na Instagramie odniosła się Uma Thurman, która, przypominamy, zagrała główną rolę w Kill Bill. Thurman wrzuciła na story zdjęcie charakterystycznej kurtki z filmu z podpisem Need this? @champagnepapi, sugerując, że Drake, podobnie jak grana przez nią postać musi mierzyć się z wieloma wrogami jednocześnie. Ciekawe, kto będzie następny.

uma thurman
fot. gettyimages

Zobacz także:

5 najlepszych rapowych beefów, o których mogliście zapomnieć

Dzieje się! A$AP Rocky i The Weeknd dissują Drake’a

Drake: perfekcyjność w byciu mid

Cześć! Daj znaka, co sądzisz o tym artykule!

Staramy się tworzyć coraz lepsze treści. Twoja opinia będzie dla nas bardzo pomocna.

Podziel się lub zapisz
Komentarze 0