„Sukcesja”, „Ty”, „Plotkara”… tej jesieni powrócą najbardziej wyczekiwane seriale

Zobacz również:Adam Sandler, Kevin Garnett, The Weeknd i... świetne recenzje. Na ten netflixowy film czekamy jak źli
ty netflix

W miniony weekend odbyło się pierwsze światowe wydarzenie dla fanów netfliksowych produkcji. Podczas wirtualnego konwentu TUDUM przedstawiono fragmenty nadchodzących filmów i seriali: w sumie ponad 70 premier i kontynuacji.

Netflix ogłosił już, że w przyszłym roku widzowie otrzymają spin-off Wikingów. Niedawno w sieci pojawiły się także zapowiedzi Bridgertonów, Stranger Things, The Crown, Ozark czy Wiedźmina, więc 2022 rok zapowiada się nieźle. Zanim jednak to nastąpi - zajrzyjmy do oferty serwisów streamingowych na najbliższy miesiąc.

A tam czeka na nas chociażby finał Scen z życia małżeńskiego - już 11 października. Miniserial HBO to reinterpretacja klasycznej historii autorstwa Ingmara Bergmana - małżeńskich perypetii z perspektywy współczesnej amerykańskiej pary. W rolach głównych Jessica Chastain i Oscar Isaac.

Kilka dni później, bo już 15 października otrzymamy kontynuację jednej z najbardziej znanych produkcji Netfliksa - trzeci sezon Ty. Joe Goldberg zamieszka z Love i synem w innym miejscu i będzie musiał stawić czoła nowym okolicznościom.

HBO potwierdziło, że 18 października do tego grona dołączy kolejny sezon Sukcesji, w którym Logan zawalczy o to, by zabezpieczyć rodzinne interesy, a wojna korporacyjna zagrozi przekształceniem się w rodzinną wojnę domową.

W październiku prawdopodobnie otrzymamy także finałowy sezon Niepewnych, czyli kolejną dawkę sercowych dylematów Issy i Molly. Informacja ta została potwierdzona przez HBO, ale nie jest pewne, czy w tym samym czasie (24 października) zadebiutuje również w Polsce.

Za pewniak możemy uznać z kolei premierę serialu wyprodukowanego przez HBO Max Gossip Girl. Reboot produkcji z lat 2007-2012, przedstawiającej losy nastolatków uczęszczających do elitarnej szkoły na manhattańskim Upper East Side, trafi na platformę 26 października. Tego samego dnia pojawi się na niej także oryginalna Plotkara.

Będzie co sprawdzać. Październikowe premiery serialowe omówimy w specjalnym wydaniu Ucha w newonce.radio. Stay tuned!

Podziel się lub zapisz
Różne pokolenia, ta sama zajawka. Piszemy dla was o wszystkich odcieniach popkultury. Robimy to dobrze.
Podobał Ci się ten artykuł?

Kliknij, żeby widzieć więcej podobnych w swoim feedzie.